Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan tini lány, aki...

Van itt olyan tini lány, aki szeretethiányos és úgy érzi képes is szeretni egy fiút, ha kölcsönösen szimpik egymásnak?

Figyelt kérdés
Mert én sajnos rossz fiú vagyok, vagyis voltam, mert szeretnék megváltozni. Eddig csak kihasználtam a lányokat, dugásra kellettek, de minden azzal kezdődött, hogy pár éve egy lány csúnyán kihasználtam, hogy szeretem és átvágott, padlóra vágott érzelmileg. Azóta nem tudtam már egy lányt sem szeretni és gyűlöltem a női nemet és egyszerűen csak a szexuális vágyaim kiélésre használtam a tini csajokat. Aztán nem rég jött egy lány és ő is hasonlót adott elő, hogy szerelmes belém én is megint bedőltem neki, kezdem érezni valamit, erre kiderült, hogy bár most más módon, de ő is csak játszott velem. Kiderült, hogy nem is akar semmi mást, lényegében csak azt, amit én is, barátság extrákkal dolgot. Nagyot csalódtam, mert most először sok év után úgy éreztem újra tudnék szeretni valakit, de hiába egyeztünk sok dologban, úgy látszik hasonlóan játszott csak velem, mint ahogy én játszottam egy ideje már a lányokkal. Most már elegem van ebből a szexuális, kihasználós időszakból tényleg szeretné végre egy olyan lányt találni, aki tényleg tudna is szeretn és nem csak mondja, aztán lelép az életemből hirtelen és leszar. Úgy érzem csak egy ilyen igaz szerelem menthetn meg attól, hogy újra ne kezdjem el csak szexre kihasználni a lányokat. Nem akarom ilyen rossz lenni, de úgy érzem nem bírok leállni, hajt a sok csalódás, düh, fájdalom, amit a lányok okoztak nekem. Csak szexuális, buta eszközök nekem, de szeretném, ha lenne egy lány, aki más és, aki értékes és szerethető, de legfőképp ő is tudna szeretni engem és nem csak kihaszálni, mint, ahogy több lány is tette már éppp azért, mert mindig megkedveltem őket egy idő után és beléjük szeretettem.
2014. jan. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
hm...van..itt vagyok..szerintem te most számomra túl bonyolult lennél,és nekem most nincs szükségem bonyolult dolgokra :SS
2014. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem hagyd az ilyen lányokat békén csak 1 gyors dugást akarsz és onnantól kezdve nem törődnél velük
2014. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!