Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen lány szeretethiányos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lány szeretethiányos? Miért mondja, hogy nem foglalkozok vele, amikor ez nemigaz?

Figyelt kérdés
egyszer randiztunk, komoly dolgok azért nem történtek, de jól éreztük magunkat. Utána egy hónapig "sosem ért rá", majd egyszercsak "kapcsolatban" lett. Oké, hát ennyi volt, megírtam neki, erre "nem kerestek, mert te sem kerestél engem" pedig ez nettó hülyeség, majdnem naponta irtam neki. Miért ez a fixa idea?
2016. szept. 19. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose mondta, hogy nem elég neki, amennyit írsz? Én mindig megmondom, ha valakitől akarok valakit, de nem elég, amit ad. Akkor eldöntheti, hogy ér-e neki többet vagy hagyjuk egymást. De én nem vagyok átlagos. :) Én nem taktikázom, nem tudok mit kezdeni a játszmákkal...
2016. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem jöttél be neki, és ez volt a kifogás. A nők nagyon hülye kifogásokkal tudnak jönni.
2016. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Öregem, az ilyenekkel kár szivatni magadat. Van, aki bejutott a punciba első este, semmi több.


Kamuszöveg, ez esetben. Nem szeretethiányos, csak kamus ribizli.

2016. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"egyszer randiztunk"


LOL. Összejöttetek? Nem. Akkor meg mifassz vagy? Semmi.

2016. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt szó sincs szeretet hiányról. Akkor ráértt volna találkozni, hpgy egy kicsit megszeretgesd.

Simán nem tetszettél neki. Csak gyáva pitsa volt, hogy megmondja.

2016. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért pitsa meg ribizli, amikor már egyszerűen más jobban tetszett neki??? Megmondhatta volna, nem volt egyenes, tény, de simán nem tettél rá olyan benyomást, nem jöttél be neki elégé.
2016. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!