Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi kicsit gyengébbre sikerült van még esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok a dologról? Pár napja voltam randizni egy lánnyal és hát, mivel életemben a második nő volt, aki eljött velem, így elég ideges és béna voltam. Bár szerintem túlzottan nem volt gáz, tudtunk nevetgélni és azért jókat beszélgettünk, csak hát kicsit rányomta a bélyegét a hangulatra, hogy izgulok. A végén úgy váltunk el, hogy mindketten jól éreztük magunkat és még lesz következő alkalom is. Szerintetek ez csak amolyan kedvesség volt a részéről, hogy ne bántson meg, vagy komolyan gondolja? Titeket zavarna ha a másik fél elizgulná az első randit vagy adnátok még neki lehetőséget?


Előre is köszi a segítséget :) 23/F



2019. jún. 7. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az izgulás önmagában nem para, ha amúgy minden oké.


A tapasztalat szerzés jogát ne hárítsd el... várd ki mi lesz ebből, mert itt max ötletek lesznek.

2019. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy kicsit túlizgultam a dolgot és így nem lesz kedve több randihoz. Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren...... :(
2019. jún. 7. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A randizás olyan sztem,hogy nem számít ha béna,esetlen vagy,az sem ha Te önmagad unalmasnak láttad,vagy csak bénânak.Mert az a lényeg,hogy még ha így is volt a másik felet ne zavarja,vagy csak meglásson benned valamit,ami miatt újra találkozni akar.
2019. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges találgatni. Írj rá, vagy hívd hogy fel, és kérdezz rá egy konkrét időpontra, hogy neki megfelel-e. Persze kell a megfelelő tálalás, hogy szeretnéd minél előbb újra látni, stb. Esetleg elhivhatod konkrét programra is, a hosszú hétvégén lesz mindenhol valami érdekes.

Az a lényeg, hogy ne azt kérdezd, hogy lesz-e következő randi. Azt letárgyaltátok. Ha magabiztos vagy, és randira hívod, azt nehezebb hárítani. Így akkor is esélyes, hogy elmegy veled, ha egyébként csak udvariasságból mondta. Második randin már nem izgulsz te se annyira, utána egyszerűbb lesz.

2019. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hétfő délutánra mindenképp alhívom, remélhetőleg igent mondd :)
2019. jún. 8. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!