Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 35 éves férfi vagyok,találkozgatok egy 37 éves nővel. Nagyon szimpi és bírom a stílusát. Viszont van 2 macskája. Ezzel az a baj, ha eljövök tőle minden egyes cuccomat legalább 2x át kell mosnom és még így is találok a saját lakásomban macskaszőrt. Kértem tőle, hogy találkozgassunk nálam, de ragaszkodik, hozzá, hogy nála is legyünk. A nálalvással meg az a bajom, hogy a macskái is vele alszanak, én pedig konkrétan rosszul vagyok attól mikor reggel látom mennyi macskaszőrt zuhanyzok le magamról. Arról nem is beszélve, hogy esténként felriadok arra, hogy a macskái oda vissza rohangálnak vagy éppen le fel ugrálnak az ágyra. Szokott nálam is aludni a nő, de arra nem tudom rávenni, hogy csak nálam aludjunk, hiába mondtam neki, hogy nagyon zavar, hogy nála minden tele van macskaszőrrel, hiába takarít. Az a gondolat is zavar, ha nála van szex és abban a macskaszőrös ágyneműben csináljuk. Már többször csináltuk ágyon kívül is, de ez is csak félmegoldás.

Természetesen neki a macskái a mindenei én viszont egyre inkább kezdem rühellni az egész helyzetet. Köszi szépen a válaszokat!


U.i.: még mielőtt valami gyogyós rám veri: nem, nem vagyok állat ellenes, mindössze az zavar, hogy a szőrük minden egyes ruhán, bútoron ott van, mindegy mennyit takarít az ember.


2021. febr. 28. 14:11
1 2 3
 21/23 Andi80018 ***** válasza:
...és mit gondol a gyerekvállalásról? Kíváncsi lennék. :-) Csak mert eléggé kezd kimenni az időből..
2021. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. A macskák miatt eljutottunk odáig, hogy egy centit sem volt hajlandó engedni a velük kapcsolatos dolgokból, illetve kijelentette, hogy ha nem szeretek nála aludni akkor ő sem fog nálam.:P Legutóbb abból lett egy fél órás balhé, hogy szóltam neki normálisan, hogy szerintem macska gránát van az alomban vagy homokban, mert eléggé átjárja a bűz a lakást. Miután leordított, szakított velem. Hiába mondtam neki, hogy komolyan tervezek vele és oldjuk meg a problémát, nem figyelt rám.


Tehát igaza volt pár hozzászólónak, akik arra céloztak, hogy ha választania kell a macskái és köztem, akkor őket fogja. Pár hónap alatt megpróbálom kiheverni ezt az egészet utána remélem tudok ismerkedni megint.


Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat! Sziasztok és kellemes(ebb) húsvétot mindenkinek!

2021. ápr. 3. 15:17
 23/23 Andi80018 ***** válasza:
Sajnálatos, viszont örülj neki, hogy gyorsan megszabadultál egy ilyen embertől! Neked is Kellemes Ünnepeket! :-)
2021. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!