Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 35 éves férfi vagyok,találkozgatok egy 37 éves nővel. Nagyon szimpi és bírom a stílusát. Viszont van 2 macskája. Ezzel az a baj, ha eljövök tőle minden egyes cuccomat legalább 2x át kell mosnom és még így is találok a saját lakásomban macskaszőrt. Kértem tőle, hogy találkozgassunk nálam, de ragaszkodik, hozzá, hogy nála is legyünk. A nálalvással meg az a bajom, hogy a macskái is vele alszanak, én pedig konkrétan rosszul vagyok attól mikor reggel látom mennyi macskaszőrt zuhanyzok le magamról. Arról nem is beszélve, hogy esténként felriadok arra, hogy a macskái oda vissza rohangálnak vagy éppen le fel ugrálnak az ágyra. Szokott nálam is aludni a nő, de arra nem tudom rávenni, hogy csak nálam aludjunk, hiába mondtam neki, hogy nagyon zavar, hogy nála minden tele van macskaszőrrel, hiába takarít. Az a gondolat is zavar, ha nála van szex és abban a macskaszőrös ágyneműben csináljuk. Már többször csináltuk ágyon kívül is, de ez is csak félmegoldás.

Természetesen neki a macskái a mindenei én viszont egyre inkább kezdem rühellni az egész helyzetet. Köszi szépen a válaszokat!


U.i.: még mielőtt valami gyogyós rám veri: nem, nem vagyok állat ellenes, mindössze az zavar, hogy a szőrük minden egyes ruhán, bútoron ott van, mindegy mennyit takarít az ember.


2021. febr. 28. 14:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És mik ezek az alternatívák?
2021. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire szereted a nőt, idővel agyadra mennek a macskái, tehát állandó feszültség lesz köztetek a macskái miatt.

Ha most kénytelen-kelletlen alkalmazkodsz is - idővel otthagyod, vagy elküld. Közben mindkettőtök fölött elmúlt pár év.

Tehát? Legyen számodra más nő, minél hamarább.

2021. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12-es Hmmmm... sajnálnám, hogy ha ez lenne a vége, mert kedvelem a hölgyet. Azért köszönöm a normális választ.
2021. márc. 4. 14:05
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, hiába szereted a nőt, de a macskáival Te sosem fogsz megbékélni. Esetleg tovább ad a macskáin. Viszont az összezördülések esetén ezt mindig a fejedhez vágja, hogy feláldozta a macskái miattad, pedig milyen kár volt...
2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szereti a macskáit, akkor később sem fog változni a helyzet. Te pedig nem fogod megkedvelni őket ha jól sejtem. Ez így nem fog működni. Még ha át is jár hozzád aludni, gondolom később összeköltözésnél megint probléma volna.

Ruhára amúgy a tapadós szöszleszedő henger a legjobb, a kimosás nem szedi le a macskaszőrt :)

Nekem is van macskám és a párom is ugyanúgy szereti. Nem tudnék olyan emberrel összejönni aki ennyire undorodik a háziállatom jelenlététől.

2021. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Andi80018 ***** válasza:

Próbálj meg vele valami kompromisszumot kötni, ami mindkettőtöknek megfelelel. Ha ő nem hajlandó, akkor sok jövőt nem jóslok ennek a kapcsolatnak.

Egyébként általában az ilyen macska-kutyatartó közel negyvenees nők elég kattantak általában, mivel nincs gyerek, és belebuzulnak az állatokba.

2021. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem fog megválni a macskaktól, olyanokneki, mint a gyerekei. Lassan minden macskával kapcsolatos dolgot gyűlölsz, pedig ha képtelen vagy elfogadni őket nem fog működni köztetek. Egyébként nem tudom elképzelni, hogy minden macskaszőr legyen ha valaki naponta takarít, igénytelen a barátnőd?
2021. márc. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg leszögezném, hogy nincs bajom az állatokkal, ha lakáson és ágyon kívül vannak.

Ahol 2 macska van ott van rendesen macskaszőr, teljesen mindegy mennyit takarít az ember. Nem azt mondom, hogy nyakig be vagyok borítva vele, de tegnap is a nadrágomról közepes mennyiséget (még nincs hengerem) sikerült lekefélnem. Tegnap úgy tűnt, hogy semmilyen kompromisszumra nem hajlandó a hölgy, pedig feldobtam neki legalább 5-6 lehetőséget. Este mondtam neki, hogy a mai napot töltse nálam, aludjon, itt és majd holnap (minél később :) ) ráér hazamenni. Erre a fejemhez vágta, hogy ha nem szeretek nála lenni akkor nem is akarok vele lenni.:P Szóval nem egyszerű az eset.

2021. márc. 16. 13:36
 19/23 Andi80018 ***** válasza:
Mondom, hogy kattant! :-D Mondjuk attól függ, milyen kapcsolatot szeretnél a hölggyel. Ha laza, semmi összeköltözés, akkor el lehet lenni egy darabig.... :-D
2021. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19# komolyat, vele el tudtam volna (vagy tudnék) képzelni egy családalapítást. De ez a macska supremacy furcsa nekem.
2021. márc. 17. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!