Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lesz a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 35 éves férfi vagyok,találkozgatok egy 37 éves nővel. Nagyon szimpi és bírom a stílusát. Viszont van 2 macskája. Ezzel az a baj, ha eljövök tőle minden egyes cuccomat legalább 2x át kell mosnom és még így is találok a saját lakásomban macskaszőrt. Kértem tőle, hogy találkozgassunk nálam, de ragaszkodik, hozzá, hogy nála is legyünk. A nálalvással meg az a bajom, hogy a macskái is vele alszanak, én pedig konkrétan rosszul vagyok attól mikor reggel látom mennyi macskaszőrt zuhanyzok le magamról. Arról nem is beszélve, hogy esténként felriadok arra, hogy a macskái oda vissza rohangálnak vagy éppen le fel ugrálnak az ágyra. Szokott nálam is aludni a nő, de arra nem tudom rávenni, hogy csak nálam aludjunk, hiába mondtam neki, hogy nagyon zavar, hogy nála minden tele van macskaszőrrel, hiába takarít. Az a gondolat is zavar, ha nála van szex és abban a macskaszőrös ágyneműben csináljuk. Már többször csináltuk ágyon kívül is, de ez is csak félmegoldás.

Természetesen neki a macskái a mindenei én viszont egyre inkább kezdem rühellni az egész helyzetet. Köszi szépen a válaszokat!


U.i.: még mielőtt valami gyogyós rám veri: nem, nem vagyok állat ellenes, mindössze az zavar, hogy a szőrük minden egyes ruhán, bútoron ott van, mindegy mennyit takarít az ember.


2021. febr. 28. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Keress más nőt.Engem is zavarna ha a macskát csókolgatná,utána meg engem.
2021. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél ilyen szőrtelenítő hengert. Lehet szokatlan ez neked, de ha kell a csaj, akkor kénytelen vagy így elfogadni. Cserébe asszertíven megbeszélheted vele, hogy szeretnéd ha az ágynemű mentes lenne a szőrtől mikor együtt vagytok nála, ennyit kérj meg szépen.
2021. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Mégis milyen macskákról van szó, hogy állítólag ennyire szőrösek? 🤷‍♀️
2021. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1# Nagyon kedvelem őt és nem szeretném emiatt otthagyni. Csak azok a rohadt macskák ne lennének a lakásban. Nem foglalkoznék velük, ha a kertben rohangálnának.
2021. febr. 28. 15:49
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez a kapcsolat halott ügy. Ő nem fog megválni a macskáitól remélhetőleg csak azért, mert szerinted kint van a helyük. Ebből a véleményedből le is jött, hogy te csak hisztizel, meg túlzol, hogy macskaszőr van még a f.szodon is korán reggel.
2021. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5# úgy tudom te nem voltál még nála. A hozzászólásod alapján 1értelmű, hogy képtelen vagy alkalmazkodni. Én próbálkozom legalább.
2021. márc. 1. 00:02
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Az nem alkalmazkodás, hogy fintorogsz, meg hisztizel, és túlzol hogy mennyi szőr van ott. A megállapításod köszönöm de téves, én adtam fel mindent és utaztam több száz km távolságot, csak hogy együtt legyünk, a többit már nem is említem. 🤷‍♀️😂
2021. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Hát ezt neked kell mérlegelni, hogy megéri e a csaj. Én undorodom az állatszőrtől. Elképzelhetetlennek tartanám, hogy egy állatot beengedjek a házba, max. ketrecben. Undorító lehet, hogy a macska befekszik az ágyba. Ott helyben szakítottam volna. A rózsaszín köd 3-6 hónap után elmúlik, aztán ha már nem leszel olyan szerelmes még nehezebb lesz ezt tolerálni. Nálam ez kizáró ok lenne. Gondolj bele a macska nyalogatja minden testnyílását, oda dörgölőzik mindennek, hullik ezerrel a szőre, aztán te meg ott fekszel az ágyban és bele megy a párjától a szemedbe, szádba a tetves macska szőre. Kiráz a hideg a gondolattól is. Legalább be van oltva az állat, kap féreghajtót 2 havonta? Nem irigyellek. Nálam az undor erősebb lenne, mint a vonzalom.
2021. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeret a csaj akkor többet ne engedje be a házba,költözzön kertes házba. Probléma megoldva. De ne várja már el tőled, hogy a büdös macskáit eltűrd. Az állatnak semmi keresni valója a házon belül. Ennyi, ha nem tetszik a csajnak lapát.
2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es. Mi az, hogy hisztizek meg túlzok? Látatlanból igen csak rossz megállapításaid vannak. Melkesleg anbyira "hisztizek", hogy a hölgynek nem győzök ilyen-olyan alternatívákat kitalálni a helyzetre.
2021. márc. 3. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!