Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok így, vagy más is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így, vagy más is?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem mindig a nehezen megkapható pasik jönnek be, vagy akikért harcolnom kell.(legroszabb esetben meg az, akinél tudom, hogy esélyem sincs, és szenvedek hónapokig miatta) Aki túl könnyen jön, vagy odaállit hogy bejövök neki, az valahogy nekem nem jön be. Más is érzett már így, vagy csak nekem van ilyen fura ízlésem? :)
2010. aug. 16. 23:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nők..megyek inkább k-rvázni én is..

Nem vagytok normálisak.

Az a rossz pasi, aki nem megy oda hozzátok?

Vagy aki le se szar Titeket? Ez kell nektek?

2010. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
igazából szerintem ez teljesen jó így, én is így vagyok, csak már volt hogy megkaptam a srácot és akkor már nem kellett
2010. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

:-DDD

Akkor ezek szerint Ti sosem járok senkivel,

mert:

1.) aki odamegy Hozzátok nem kell

2.) aki nem megy oda Hozzátok, azzal összejöttök, s utána rájöttök, hogy már megszereztétek, és gyorsan szakítotok vele


Konklúzió: A nők barátjai földönkívüliek.

2010. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
én is voltam már ugy hogy megkaptam valakit, és ugy éreztem nem is akarok vele lenni, 2 napig nem találkoztunk,aztán rájöttem hogy hiányzik:)) és azóta is együtt vagyunk...szoval nagyon sok féle eset van.ugyhogy HÜLYE a kérdés..
2010. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
amugy, az a lényeg hogy ne leygen vki tul nyomulós, de azért ne hogy már csaj kezdeményezzen, mert ma ez nagyon divat lett.....:S
2010. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
jah de a pasik se egyszerű esetek..... egy csomonak csak egy éjszakára kell vki utána meg viszlát
2010. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

hát, ez igy van.igy még megismerni sincs idönk öket..nem mintha akarnák...csak keféljenek 1 jót aztán csá.......hát, ezért nem is szabad megnizni nagyon senkiben:S

ritka a normális pasi

2010. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!