Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok így, vagy más is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így, vagy más is?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem mindig a nehezen megkapható pasik jönnek be, vagy akikért harcolnom kell.(legroszabb esetben meg az, akinél tudom, hogy esélyem sincs, és szenvedek hónapokig miatta) Aki túl könnyen jön, vagy odaállit hogy bejövök neki, az valahogy nekem nem jön be. Más is érzett már így, vagy csak nekem van ilyen fura ízlésem? :)
2010. aug. 16. 23:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt szerencséd.
2010. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, sőt, akinek rögtön bejövök azt el is üldözöm, mert valamiért zavar. Biztos érettlen vagyok még egy gyermekes anyukaként is. 28L
2010. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nyugi,én is igy vagyok vele.nekem is már egy csomó mindenki udvarolt,de az nem jött be.én is igy vagyok vele
2010. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nab*zdmeg! Ha odamegyünk, az sem jó, mert nem kívántok meg. Ha nem megyünk oda, az se, mert nyuszik vagyunk. Ma is tanultam valamit. Megyek, gyűjtök egy k*rvára, ő legalább megmondja, mit akar.
2010. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek előttem szóló kedves kolléga. Az eszem eldobom a női fifikán. Mulya vagy meg félénk ha nem mész oda, ha odamész meg nem kellesz...elmennek ám a tisztelt hölgyek a pics@ba:DDDDDD
2010. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Alastor22 ***** válasza:

Hát ez marhajó...

És akkor most mit csináljunk az ilyennel mi, szegény faszik?? :DDD

Végül is tök mindegy, engem úgysem érdekelsz... ;D

2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Lehet h én kivétel vok, én nekem is az elérhetetlen pasik jönnek be, de azért adok egy esélyt azoknak akik odajönnek hozzám, különben én leszek elérhetetlen, az meg a srácnak szar:S
2010. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

én teljesen ilyen vagyok, nekem nem tetszenek a jófiúk, valamiért vonzódom a rosszhoz mindig.-pedig ez nemm jo, lehet hogy pár év mulva megbánom.mindig az kell,aki elérhetetlen.szerintem , mi lányok, szeretünk sírni,és szenvedni egy pasi miatt:D vagy nem tudom...de ez tényleg érdekes.akinek én kellenék, és mindent megadna nekem,az nem kell, akinek lehet h.van felesége, vagy nem független,az már kell..nem is értem magam.de ezek szerint nem vagyok egyedül:)

amugy van olyan is, amikor elöször nem kapod meg a pasit, mert mondjuk csak szorakozásra kellesz neki, utána meg ö van oda érted teljesen, és összejöttök, ez már a jobbik eset.

2010. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na, látjátok lányok, ezért kell nekünk, férfiaknak színészkednünk. :D
2010. aug. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy színészkedni? én egyből észreveszem ha valaki színészkedik!! jo emberismerő vagyok....:) és azt utálom! azoktólmég jobban menekülök, sokkal jobb ha vki magát adja....
2010. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!