Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen férfi mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi mit gondol magáról? Mégis milyen elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon udvarolt, lelkendezett értem. Kedves volt és törődő, sokat bókolt. Nem beképzeltségből mondom, de szerencsés lehetett, hogy egy hozzám hasonló nőnek tetszik és vevő rá... Amikor én is kimutattam neki, hogy oda vagyok érte akkor hirtelen visszább vett. Azt hittem, csak rossz a kedve de így maradt. Próbáltam tartani a lángot de nem ment. Sokkal kevesebbet beszéltünk, de lezárás nem volt. Amikor már úgy voltam vele hogy lezárom, akkor mégis úgy tűnt, hogy minden rendben, jöttek a bókok és a tervezgetés hogy mit csináljunk a következő randin.

Úgy lett vége, hogy megtudtam, több vasat tart a tűzbe és nem én vagyok neki az egyetlen. Szembesítettem. Akkor rögtön én lettem persze a gonosz és nem mondott semmi használhatót, csak megkért engem hogy hagyjam békén innentől. Másnap írtam neki egy kicsit kifejtettebb üzenetet, hogy mennyire rosszul esett ez az egész és undorítónak gondolom, hogy játszotta a hősszerelmest, de egyből váltott amikor jött neki szerinte jobb. Azt írta vissza hogy egyáltalán nem adott hősszerelmest és rohadt hamar megunt mert tapadós, hisztériás hülye nő vagyok és ő meglátta a sok sok red flaget nálam. És még egyszer nyomatékosan kér hogy hagyjam békén most már a francba.

Én nagyon is kattogok ezen mert nagyon elegem van a társkeresésből. Sok rossz tapasztalatom van már, de ez mindent visz. Hogy annyira nem is jó pasi de mégis direkt úgy viselkedett hogy megfogott, és közben ő is csak olyan aki több vasat tart a tűzbe és nem tud egyenes lenni a nőkkel és úgy állítja be mintha az én hibám lenne... Tudja magáról hogy ő is akkor jegelte le velem a dolgokat (DE AZÉRT VÉGET NEM VETETT NEKI), amikor eldőlt hogy a másik nő tetszik neki jobban, ezek után miért áll neki sértegetni és lelkileg bántalmazni, hogy hisztis, hülye nő vagyok és örülni magának hogy én elvileg tapadtam rá?

Ezek után nem érdemelné meg, hogy megtudja a másik nő, hogy több vasat tartott a tűzben?

Szeretném neki azt is megmondani hogy annyira nem jó pasi, és akkor már én is szívesen kritizálnám amiben nem tökéletes, de nem tudom mennyire jót ötlet.

Szerintetek? Tényleg nagyon elegem van.



ma 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hagyd, ne irogass neki többet, világosan megmondta, hogy mi a helyzet.


Nyilván rosszul esik a dolog, de semmire sem mész vele ha megint ráírsz. Tiltsd le és hagy a francba.

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"Nem beképzeltségből mondom, de szerencsés lehetett, hogy egy hozzám hasonló nőnek tetszik és vevő rá... "


Pedig k.rvára beképzelt vagy, nem miattad kel fel a nap és forog a Föld, ráadásul te magad írtad, hogy van másik nő is, szóval biztos vagyok benne, hogy nem fog egyedül megöregedni csak azért, mert nem téged választott.


Van más nő is aki vevő rá, nem vagy senkinél se különlegesebb, még ha jelenleg azt is gondolod, hogy te vagy a Miss akárki.

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, velem férfiként esett meg hasonló. Te most egy sértett ember vagy és a sértett emberek mindenre képesek.

De azzal,hogy idegesíted magad és különféle bosszúmódokat forralsz, csak és kizárólag magadat húzod fel, mivel a pasit nem érdekled és kinevet akármit is csinálsz.

Ne adj energiát a semminek,vagyis az utózöngéknek.Nehéz,de idd meg a "lexarom vodkát " és lépj tovább. A viselkedése nem téged,hanem őt minősíti,ahogy ez van mindig. Rosszul esett, szíven ütött,de nem tudsz mit tenni !

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most például azt, hogy veled mellényúlt.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is hagyd. Sajnos egy idiótát fogtál ki viszont az rajtad sem szimpatikus, hogy most elmondod mindennek. Most pont úgy teszel mint ő. Ilyen még olyan, nem is olyan jó pasi, stb stb. De mégis kellett volna. Akkor valahogy mégis elég jó volt csak miután nem téged választ akkor már nem is jó? Ha bajod van vele írd meg neki, hogy egy kalap szar vagy amit gondolsz róla aztán tiltsd mindenhonnan és többé ne foglalkozz vele.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez most teljesen olyan, mint amikor egy pasi bepróbálkozik, majd amikor visszautasítom, közli, hogy úgysem tetszettem neki.


Te lettél kioffolva, kérdező. Nem azt mondom, hogy a legszebb és legemberségesebb módon, de ne add már elő, hogy te vagy a nyertes pozícióban.

Nyeld le a békát és kész.

ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor volt köztetek valami, vagy nem? Ha csak flörtölt veled, akkor nem kell annyira kiakadni. Amíg nem volt köztetek minimum egy csók, nem mondhatod, hogy átvert volna. Igen, lehet, hogy több nőnek is udvarolt, és más lett a befutó, előfordul. Inkább keress egy olyat, akinek te vagy az egyetlen. Ezen meg ne bosszankodj. Sok más pasi van még.
ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiszti!Fejezd be.
ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!