Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác 9 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác 9 évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Működhet ilyesmi szerintetek, vagy ismertek erre példát?


Én ismerkedési szempontból baromira fura vagyok. Nem vágyom családra, házasságra, együttélésre sem, egyszerűen nekem kell otthon a nyugalom, csendben szeretek lenni, és a saját hobbijaimmal foglalkozni, szóval igazából emiatt állítottam be így a korhatárt a Tinderen. Mert ez a srác annyira kis cuki, tele van pozitív energiával, még nem égett ki az élettől, még kolis meg csinálja az egyetemet.

Nekem arra van igényem , hogy valakivel találkozgassunk, szex, program néha, ilyesmi.

Ő azt mondta, hogy kifejezetten idősebb lányokkal szeretett volna beszélgetni, mert ők már nem olyan éretlenek meg furák, meg amúgy egyébként félénk, és szerintem nem volt még senkije.

Furán nem nézünk ki együtt szerintem, mert engem mindig iskolásnak néznek, kb 22-nek.

Szóval igazából találkoznak az igényeink. Persze ettől függetlenül szokatlan kicsit a gondolat, nem voltam még ilyen helyzetben.


ma 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha csak szexelgetni meg programozni akartok, akkor teljesen mindegy, hány évesek vagytok. Komolyabb kapcsolatnál szoktak felmerülni problémák, ki mit akar a jövőben, mert egy 22 éves egyetemista srác nem fog családozni nagy valószínűséggel.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval igazából találkoznak az igényeink. "


Akkor mi a kérdés? :--)

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágyom családra, házasságra, együttélésre sem -


ezesetben egyetemista sráccal kavarni a legjobb választás.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Mivel se te, se ő nem akartok semmi komolyat, akkor átmenetileg működhet.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
31 évesen volt viszonyom egy 23 éves fiúval, jó élmény volt nagyon. Csak aztán ő többet akart, én nem, így vége lett, de a mai napig jó szívvel gondolok rá vissza.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, szintén 9 év korkülönbséggel. Engem is fiatalabbnak néznek a koromnál. Én hajlok arra, hogy belemenjek. Nem keresek egyáltalán komolyat, veszteni valóm meg nincs. Érezd jól magad, bárhogy is döntesz! :)
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 9 évvel fiatalabb "szerelem", ami végül plátói maradt. Ma már alig beszélünk - mikor milyen kedve van.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm pont ennyivel idősebb a Férjétől. Egyikük sem akart soha gyereket, jól kijönnek.

Én öt évvel vagyok idősebb a Férjemtől és most várjuk az első babát. Engem fiatalabbnak néznek.

Szerintem ha megvan az összhang és hasonlóak az életcélok, akkor a kor csak egy szám. Akkor gáz, ha egy 25 éves összejön egy ötvenes nővel, majd azzal ostromolja, hogy mikor lesz már gyerek.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!