Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy én elmondtam Annának hogy bejön nekem Márk, ő odament Márkhoz és elmondta neki hogy ő ugye bejön nekem. Aztán Márkkal kettesben ülünk és mondja hogy nem tudja hogy kérdezze meg mert bárhogy kérdezi vagy mondja furcsán fog lejönni, és hát elmondta hogy én elvileg azt mondtam Annának hogy ő bejön nekem először próbáltam úgy tenni mint aki nem tudja miről beszél nekem de látszott az arcomon hogy nem mondok igazat, aztán azt mondtam neki hogy igen mondtam erre ő azt mondja hogy én őt át akarom vágni. De miután ezt elmondtam nem válaszolt vagy kérdezett semmit. Megkérdeztem tőle hogy mi itt a kérdés és azt mondta hogy nics. Aztán mondtam valami poénosat arra meg azt mondja nekem hogy de szeretem közben meg nevet. Meg egyik nap látta hogy szomorú vagyok és végig kérdezte hogy minden rendben, még mindig jól vagyok megy olyat mondott ha bármi van akkor ő itt van , nem tudom mit gondoljak. De még másnap is mikor találkoztunk megkérdezte hogy még mindig nem akarom neki elmondani hogy mi volt a bajom tegnap. Merjek reménykedni hogy bejövök neki valamennyire vagy nem. Például amikor együtt dolgozunk többször elmegyek mellette és módja a nevem hogy például szia Gréta és a szemembe nézz közben.

tegnap 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg!

N 32

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
ma 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!