Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és egy 19 éves lányt ismertem meg az egyetemen véletlenül. Írtam neki, majd találkoztunk egy kávézásra. Sokat nevetett a poénjaimon, vicces történeteimen, na meg én is kérdezgettem ezt-azt tőle. Most elhívtam koktélozni estére, amire igent mondott. Ez jó jelnek tűnik, de mennyire jelenti azt, hogy érdeklődik felém?
2023. okt. 15. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hat ez nyertes ugy neked, ha nem rontasz el semmit. Hajra, en szurkolok!🙂
2023. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) első találkozón kicsit szótlan volt, de bocsánatot kért utólag, de azt a találkozón is mondta, hogy előző napokban offolta ki egy srác akivel majdnem összejöttek. (Bár velem azidő alatt akkor miért nent bele találkozóba?)
2023. okt. 15. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, az mondjuk nem jo hir. Tudd meg minel elobb, hogy csak baratkozni akar, vagy tobbet szeretne toled.
2023. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni, csak nem tudom hogyan... Ha rákérdezek, az biztos nem jön ki jól
2023. okt. 15. 16:45
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan lány, aki akart tőlem valamit, de nagyon halovány utalásokon kívül semmi jelét nem adta, hogy akár bejönnék neki, csak annyit tudtam, hogy a társaságomat szereti. Utólag amikor összejöttünk mondtam neki, hogy jól titkoltad, hogy bejövök neked. Ő annyit mondott, hogy rengeteg jelet adott, fel is sorolta őket, dehát akkor az ember mikor benne van, nem gondolná, hogy azért csinálja ezeket a lány, mert én tetszem neki. Én is szorítok neked, sok sikert!
2023. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Még annyi tanácsot tudok adni, hogy picit rákérdezel mi volt a baj azzal a csávóval, hogy nem jöttek össze, aztán megkérdezni, van-e most kiszemeltje. Ha zavarba jön, akkor te vagy az.
2023. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az első találkozónk után instagram jegyzetbe egy szívecskét feltett és egy napig fent is hagyta, ez jó jelnek tűnik
2023. okt. 15. 16:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságot :)
2023. okt. 15. 16:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez jó tipp, majd lehet kipróbálom :) Legutóbb elmondta, hogy a srác folyton az exéről beszélt, majd pedig nehezen de kihúzta belőle, hogy nem akar kapcsolatot
2023. okt. 15. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy randit jelent/összeülést valójában. Tovább nem tudja senki, de szerintem nem jó jel, hogy más pasas után rögtön hozzád ugrott...
2023. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!