Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és egy 19 éves lányt ismertem meg az egyetemen véletlenül. Írtam neki, majd találkoztunk egy kávézásra. Sokat nevetett a poénjaimon, vicces történeteimen, na meg én is kérdezgettem ezt-azt tőle. Most elhívtam koktélozni estére, amire igent mondott. Ez jó jelnek tűnik, de mennyire jelenti azt, hogy érdeklődik felém?
2023. okt. 15. 16:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miért nem jó jel?
2023. okt. 15. 17:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje randiztak a másik pasival?
2023. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy hónapja kb.
2023. okt. 15. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már...a legtöbb pasi is úgy tolja általában, hogy egyszerre több lánnyal ismerkedik, randizik esetleg szexel is, többnyire nem egyszerre egy lány taktikát követnek.


Velem is volt olyan, hogy tudtam, hogy nagyon bejövök a srácnak, meg is csókolt, sőt majdnem több is lett, aztán meg nem volt annyira rámenős de továbbra is nézett, bámult, stb stb jelek és viselkedés amikből le lehetett venni, hogy nagyon bejövök neki és ő is nekem és ezt tudta is mégis volt valami oka, ami miatt nem lett komolyabb és szerintem azért, mert valaki aki korábban tetszett neki kioffolta vagy hasonló.


Barátnőmmel is volt ilyen, hogy randizott egy sráccal, minden jó volt, meg is csókolta aztán rá egy hónapra a srácnak lett barátnője. Nyilván párhuzamosan randizott.


Szerintem éreztesd vele a viselkedéseddel, hogy nem barátilag találkoztok. Hidd el egy lány/nő le tudja venni ha valaki barátilag közeledik és ha nem. Ha egyértelmű.

2023. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!