Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel ha találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel ha találkozok, mindig megérint, odacsap a kezemre vagy hátamra, meg nevetgél aztán mond valamit, akar tőlem valamit? Amugy egy helyen dolgozunk.

Figyelt kérdés
Halottam hogy ha egy nő megérint, akkor annak bejössz, lehet félreértelmezem, azért kérdezem.

2022. szept. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg igen.

Ha a szart senki sem meri fogdosni.

2022. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki
2022. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, különben miért csinálná.
2022. szept. 14. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, baráti/haveri gesztus.
2022. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ennyire közvetlen emberek még így, vírusos időszakban is, akiknek nem derogáló a másik érintése. De, mint ahogyan a 4# is írja, semmit nem jelent, a tapizós személy csak ilyen.
2022. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a kulcskérdés, hogy másokkal milyen. Van, aki mindenkit csapkod, náluk nyilván nem jelent semmit.
2022. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!