Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi megvolt a lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi megvolt a lánnyal. Mikor jelentkezzek nála ha jól éreztem magam? Egyszer nem nézett a telefonjára, nevetgélt, felszabadult volt. Másnap este írjak neki vagy hogy?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit beszéltetek meg? Ez az igazi kérdés.
2016. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mielőtt én mondtam neki hogy remélem beszélünk még, ő jóval előtte már utalgatott arra, ezt azt majd küld facebookon szóval ebben a tudatban mertem ezt mondani. Mondta jól érezte magát.
2016. jan. 23. 08:04
 3/14 anonim ***** válasza:
1-2 nap után.
2016. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan 1-2 nap után javaslom én is. Szombat délután randiztam a barátommal, hétfő délelőtt tök rossz kedvem volt, nem értettem hogy miért nem ír :) És utána írt nem sokkal :)Nem jó érzés a várakozás :D
2016. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mielőbb. Felesleges taktikázni, ha tetszetek egymásnak. A lány is örül, ha nem kell szétagyalnia magát, hogy miért nem keresed. Engem első randi végén hazakísért a volt barátom, aztán az elválás után 5 perccel írt sms-t, hogy rendben felértem-e. Így volt számomra biztonságos és komolyanvehető. Írj neki, amint úgy érzed :)
2016. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagyjad egy picit leülepedni a dolgokat.....1 nap az tökéletes. Legyen egy picit besózva Ő is, hogy lesz-e folytatás!!!

37F

2016. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a várakoztatást egyedül ti férfiak gondoljátok értelmes dolognak.Nem az.

Én egy jó randi után azt szeretem,ha hazaérek,és máris fogad egy üzenet tőle :) Sosem értettem,hogy miért kell napokat várni utána?Nagyon bosszantó és addigra az első randi varázsa is elmúlik.De kinek mi...

20N

2016. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy van mondanivalód a számára ("Köszönöm a szép délutánt", vagy "jól éreztem magam veled"), akkor minél előbb. Mondjuk tegnap este.

Én sem értem, hogy mire jó ez a taktikázás, miért kell egy kapcsolatot már eleve őszintétlenül kezdeni.

Amikor a neten ismerkedtem, randiztam, akkor nálam a totál érdektelenség jelének számított, ha két napig nem jelentkezett az illető, és így is kezeltem a továbbiakban.

2016. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a 7-essel egyetértek. Nem tudom mire jó ez a taktikázás, jól tud esni a visszajelzés akár másnap is, hogy mennyire jól érezted magad tegnap :)

4-es voltam

2016. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem taktikázás kérdése......az 1 nap sokkal inkább tapasztalat.

Nem csak úgy lehet egy kapcsolatot elrontani, hogy túl sokat vársz, hanem azzal is ha rárontasz másikra ezerrel.

Egy kapcsolatnak fejlődnie kell....nem lehet az elején maxon kezdeni, mert hamar vége lesz.....gyorsan megszűnik a varázs.

2016. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!