Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazából mit akar tőlem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából mit akar tőlem és minek ír nekem ?

Figyelt kérdés

A sima barátságot elvetette, amit felajánlottam (régebben volt köztünk szex), mert neki extrák is kellenek. Mondtam, hogy sorry, de engem az extrák nem érdekelnek.

Kijelentette, hogy amúgyis meg fog dgni más nőket. Hát mondom, akkor minek velem az extra és ha ez így van, akkor nincs szükséged rám. Megkérdeztem, hogy most komolyan, valójában mit szeretnél tőlem. Erre megsértődött. De igazából nem értem, minek ír nekem valaki minden nap, ha 1. barátok nem lehetünk, mert azt nem fogadja el, 2. komoly kapcsolatot nem akar, 3. extrákat meg én nem akarok. Vajon mi lehet a fejében a káposztalén kívül ?



2022. nov. 9. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Azt hogy egy ilyen nőnél, mint te biztosan eredményt érhet el.
2022. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudja, mit akar vagy pont, hogy tudja, de tart tőle.
2022. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiért már meghuzott, nehezen érti meg, hogy akkor már meg miert nem teheti meg. Arra vár, hogy meggondold magad, ha már egyszer hol ilyen hol olyan vagy.
2022. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert hiába akar meghúzni más nőket is, azok épp nem fekszenek alá, úgyhogy nálad kell újra próbálkoznia, ha dugni akar.
2022. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!