Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most igazából micsoda? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most igazából micsoda? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja egy sportrendezvényen megismertem egy srácot. Este buliban el nem mozdult mellőlem,csipkedett, meg mosolygptt végig. Táncoltunk, beszélgettünk, mikor mentünk haza, kaptam tőle puszikat, és az egyiket a számra. Utána iwiw, msn..tök jókat meg sokat beszélünk, rámír stb. Megbeszéltük, h szerdán buliba találkozunk. Hát oda is jött, megint puszipuszi, és megmacizta a fenekem, de le nem szállt róla, akárhányszor találkoztunk, folyton megmarkolászta. Aztán rá pár napra szakított barátnőjével, és velem megint talizott buliban, és megint nagyon nagy puszit kaptam tőle. De nekem nem elég h csak buliban akar. És mikor mondtam neki h menjünk el vhova,h beszéljünk, akkor azt mondta h fáradt mert meccse volt, meg edzése is.aztán valamelyik nap, ott voltam meccsén, de elég nyuszi vagyok, nem mertem megvárni,de látott és köszönt..Ma mentem egyik barátommal kajálni, ott mentünk el egymás mellett, rám nézett meg a srácra is akivel mentem, tök komoly volt..de nem köszönt..miiiii wáááá eszem megáll.
2009. nov. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tetszel neki és zavarta, hogy egy másik sráccal mész.
2009. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehetek bunkó?

Ezt a kérdést neki tedd fel, már ha téged érdekel a "markolászós" srác!

2009. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. ha tetszem neki:$ az nagyon jó, de akkor miért nem jött el velem, vagy miért nem hív el vhova?

2. mert nyuszi vagyok, és így nem merem megkérdezni, bár tudom azt h a srácok nem szeretik a taktikázást, és nekik konkrétan meg kell modnani, hogy mit is akarunk, de most ...én félős vagyok..

2009. nov. 26. 18:57
 4/5 A kérdező kommentje:
jó hogy érdekel,nagyon oda vagyok érte, és nem azért mert macizik, hanem mert tök jól érzem vele magam, meg meg..minden..akarom
2009. nov. 26. 18:58
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mond el neki bátran hogy mit érzel.Mondjuk az furcsa hogy nem köszönt,de tényleg lehet azért nem,mert egy másik sráccal látott.Szerintem mindenféleképpen beszélj vele!Hamarabb megtudod,hogy ő mit érez,ha beszélsz vele,az biztos.:)
2009. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!