Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Egy idősebb barátnőmnek van 1 ilyen férfibarátja. Egy magas izmos 40es pali. Itt a környéken mindenki ismeri.Még régen le feküdtek párszor, de a pali nem akarta többször, de barátok maradtak. Időnként átmegy hozzá barátnőm mikor itt a pali kislánya és főzőcskéznek. És én is mentem velük többször. Mi is jóban lettünk, meg a kislányával is szeretjük egymást. És mivel nem lakunk messze egymástól rendszeresen összefutunk az utcán. Ilyenkor beszélgetünk, sétálunk, megnevettet, elkísér, érdeklődik az életemről és igen pontos tanácsokat ad ha kérem őt,de nem okoskodik és nem ítél.

Ez csak azért fura mert az emberek ítélkeznek meg okoskodnak állandóan.Múltkor is voltam fent nála kajálni.

Beszélgetni is szoktunk pár szót esténként Messengeren, megnevettet mindig amikor szomorú vagyok.

De sose tolakodó és sose nyitott úgy felém.

És akkor most elhívott fagyizni.Én viszont nem tudom.

Mert tetszik nekem de 20 évvel idősebb.Meg gazdag is, én meg anyámékkal lakom és a mekiben dolgozom.


aug. 23. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi komolyat.. max egy kis szexet..
aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Próba szerencse. Legfeljebb nem lesz semmi. Adj neki egy esélyt. Fagyi meg úgy is jól esik ilyen melegben. 41f
aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Proba szerencse.
aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szóval az tetszik hogy 2x annyi idős, de még gazdag is?

nem is tudom, de menjél csak, mert neked ilyen férfiak tetszenek...

aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez pont olyan dolognak hangzik, ami neked nagyon megterhelő lesz.


1. Meg fognak érte szólni, a korkülönbség és amiatt is, mert a barátnőd involvált a férfival (szex, ismeri a gyereke) és te rámész.

2. Láthatólag a férfi jól eludvarolgat mindenkinek, köztük neked is. Neki ez lazább szexkapcsolat, ahol ő lesz a fölényben (egzisztenciális és kor adta tapasztalat). Neked ez hosszú távon sértő lehet, ha többet akarsz (ő meg valószínűleg nem fog), ha kapcsolatba kerültök mindig ki leszel szolgáltatva valamennyire.

3. Ha szűkösen állsz anyagilag, szerintem foglalkozz azzal, hogy mi szeretnél lenni, mik a vágyaid, végezz el képzéseket, vállalkozz, stb. Ezekre most van időd, lehetőséged. Ha úgy van és kicsit utolérted magadat, kibuliztad, összeszedted a dolgaidat, még összejöhetsz vele később.

aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szexet mint írta az első.
aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ne láss bele többet mint ami valójában. Elárulok egy kulisszatitkot: most jön: A csávó.csak.szexelni.akar.

Gondolom nem ért akkora meglepetésként, de hátha eszedbe se jutott

aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Am úgy írjátok a szexet, mintha valami bűn lenne. Pedig mi van ha én is csak azt akarok hm?

Beszéltem a bnőmmel aki volt vele, hogy mi a helyzet. Mondta, hogy látja hogy bejövők a palinak. De azt tudnom kell, hogy hiába fél tőle itt mindenki a környéken, ő egy érzékeny pali és kedves és egy kislányt nevel. Ne ba sszam át mert ő nem olyan mint a többiek.

aug. 23. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te képes vagy ezt lazàn kezelni,én àldàsomat adom-csak aztàn vigyázz a szívedre!!!...
aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!