Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Főleg meg ha a lánynak bejönnék, de az ő szülei úgymond jól állnak, én meg nem, az megint érdekes helyezt.


22/f Hajdú-Bihar


2010. aug. 8. 20:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
49%

Tele van a világ normális nőkkel. Sőt sokkal több, mint pasi. Nem csak ribik vannak, nekem pl. az egyetemen 80%-90%-ban rendes lányok voltak, akik már férjnél is vannak nagyrészt. Két lányt ismertem, akik nagy pasifalók voltak, azok még most is azok.

Nem 15 éveseket kell felszedni 22 évesen.


És te milyen vagy? Bulizós? Ribi életet élsz?


Az összes pasinak akkora elvárása van manapság egy kapcsolatban, hogy azt egy normális nő nem tudja teljesíteni.

Így én nem is akarok párkapcsolatot.



Ja, és ha találsz egy rendes lányt, aki nem pláza vagy nem gyerekes, annak nem a pénzed lesz a fontos elsősorban, hanem az, hogy a kapcsolatban mit teszel meg érte: figyelsz az érzéseire, segítesz neki, tudtok együttműködni, megbízhat -e benned!

26.L

2010. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!