Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Főleg meg ha a lánynak bejönnék, de az ő szülei úgymond jól állnak, én meg nem, az megint érdekes helyezt.


22/f Hajdú-Bihar


2010. aug. 8. 20:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
erre kezdek én is rájönni sajnos :S
2010. aug. 10. 20:51
 22/31 anonim ***** válasza:

Hú, 14 évesen biztos rengeteget tapasztaltál...


A 20 éves lány szüleinek is megvan a maga igaza: ha anya lennék, nem örülnék, h az egyetemista lányom egy érettségizetlennel "pocsékolja el" a drága idejét.


Persze kicsit belegondolva nem feltétlenül egy kis mihasznáról van szó, de ha mondjuk megvagyok győződve arról, h az én kicsi angyalkámnak egy orvos a tökéletes pár; és arról is, h a 40 évemmel kicsit többet tudok a vonzalmak csillapodásáról és egyebekről, mint a kis ártatlan tündérkém, akit ez a buta fickó valahogy elcsábított; akkor nem is próbálom megismerni a nem orvos udvarlót, mert a végén kiderülne, hogy a siheder lányom vmit jobban tud mint én (vagy csak hatalmas szerencséje volt és ez utóbbit nem is lenne olyan ciki beismerni).

Elég ritka, hogy egy szakmunkás és egy egyetemista sokáig együtt marad: a szakmunkásnak nincs energiája olvasni, az egyetemistát meg (jobb egyetemeken) kinézik, ha nem olvas, és részemről, (de másoknál, nem mindenkinél is ezt tapasztaltam), szeretem megosztani az olvasottakat a párommal, aki jobban hozzá tud szólni a dologhoz, ha ő is elolvassa az adott könyvet. Plusz sok pasi nem szívleli, ha a nő keres többet. A debreceni lánynak szerintem nagy mázlija van. Jó ilyeneket olvasni. Vagyis az rossz, h a szülei nem lépnek ki a saját álmukból, h hagyják a lányt boldogan érvényesülni; de ő is egy bizonyíték, h van igazi!


A kérdés amúgy úgy is hangozhatna, h mért ilyen nehéz normális fiúkat találni... A kérdés idétlen, a normális egy nagyon relatív fogalom, és lekicsinyled a másik nemet azzal, h így teszed fel a kérdést, mert ez nekem úgy hangzik, mintha Ti, óó Férfiak adnátok a normát, és mi gyarló nők megfertőződtünk azzal a betegséggel, amitől a férfiak ezer éve virulnak, csak őket nem r és k-val kezdődő jelzővel illetik, hanem olyanokkal, minz tapasztalt...

24/L

2010. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Pesten lakik Mo 1/5-e így a "szutykok" 1/5-e is valószínűleg ide került, de nem kell leszólni őket, Debrecen is hemzseg a jó nőktől/pasiktól, csak észre kell őket venni, és aki Neked "szutyok" másnak isten/nő!!! aki x-nek apáca/örömlány y-nak a tökéletes partner, akivel minden problémát megbeszélhet, ugyan már! Egy hatalmas városból majd csak 10-en normálisak és ez a 10 ember nem tud találkozni... mert isten gonosz, és mártírnak neveli őket... brühühüüüü.
2010. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Hát igen nehéz a mai világba normálisat találni!Én is keresem de sehol semmi!Ez van majd lesz..egyszer csak betoppan!19/l Békés-megye
2010. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
lehet, h rosszul tettem fel a kérdést, ezért elnézést kérek, vannak normális férfiak is lehet hogy nem sok de van, én annak tartom magam bár ez most így leírva elég hiteltelenül hangzik. Nekem sem esne jól ha véletlen egy egyetemista lánnyal járnék, a szülei meg azt gondolnák, hogy mit látt ebben a fiúban, csak szakmája van, meg egy érettségi esetleg, de nem tanul tovább :)
2010. aug. 10. 21:04
 26/31 A kérdező kommentje:
21:00 írtam privire
2010. aug. 10. 21:05
 27/31 anonim válasza:
Nem kaptam meg:S!
2010. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
De most kaptam meg!Mi már dumcsiztunk:)
2010. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
akkor bocsi ha zavartam :)
2010. aug. 10. 21:36
 30/31 anonim válasza:
Nem zavartál:)
2010. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!