Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Főleg meg ha a lánynak bejönnék, de az ő szülei úgymond jól állnak, én meg nem, az megint érdekes helyezt.


22/f Hajdú-Bihar


2010. aug. 8. 20:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Normálisat? Lányt nehéz találni aki járni akar velem.
2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Funktasztikus ***** válasza:
51%
miért?? annyira gáz vagy?vaqy mi?
2010. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok. 20 éves. És puncim is van. A szüleim gazdagok, nem én. A barátom szülei csórók, ő is az. Érdekel? Nem! Nem a pénzbe szeretek bele, hanem az emberbe. Ha van pénze oké, ha nincs pénze, az is oké, engem nem érdekel. Szüleim tiltakoznak a kapcsolatunk ellen, pedig fél éve nagyon jól megvagyunk. Azért ellenzik, mert szerintük sem értelmileg, sem anyagilag nincs velem egy szinten a barátom. Ebben igazuk van, mert ha azt vesszük, én gazdag családba születtem, ő szegénybe. Én egyetemre járok, neki 18 évesen még csak 10 általánosa van. Ettől függetlenül csodálatos ember, kedves, jól bánik velem, és minden, ami kell. És magasról teszek a szüleim véleményére, nehogy már 20 éves létemre ők válasszanak nekem párt. Szóval... Ha igazi értelmes lányt találsz egyszer, akkor nem fogja érdekelni sem az anyagi helyzeted, sem a szülei véleménye (ha esetleg ők is olyanok lesznek, mint az enyémek). Keresgélj! Azt nem tudom, hogy hol. Barátnőim nincsenek, főleg nem hasonló "normálisak", mint én. Bocsi.
2010. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsen senki félre,de már önmagába a normális ember is ritkaság...

Sz*r az arány nagyon.

2010. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

pont egy ilyen válaszra vártam, és örülök, hogy így látod. Remélem én is hogy összejön :)

Kevés ilyen lány van:)

2010. aug. 10. 19:52
 16/31 A kérdező kommentje:
elég baj hogy kevés a jóravaló normális ember ebben mai világban:)
2010. aug. 10. 19:53
 17/31 Funktasztikus ***** válasza:
68%
manapság már sok a csicska...:/ reszpekt a 20 éves csajnak:)tiszteletem több ilyet!!!!mi se vagyunk gazdagok most is anyagi gondjaink vannak(manapság kinek nincs:/)de ha találnák egy ilyen lányt amilyen te vagy a 2 kezem öszze raknám...
2010. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Funktasztikus ***** válasza:

jah am én is Debreceni vagyokXD


14F

2010. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
a hozzám korban illők között sem találni egy rendes csajt, mindegyik csak azt nézi h anyagilag hogy áll a pasi, főleg a környezetemben vannak ilyen lányok
2010. aug. 10. 20:00
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h az egyik legrosszabb helyen laksz...pest után tapasztalatból mondom h debrecenben vannak a legnagyobb szutykok....
2010. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!