Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Főleg meg ha a lánynak bejönnék, de az ő szülei úgymond jól állnak, én meg nem, az megint érdekes helyezt.


22/f Hajdú-Bihar


2010. aug. 8. 20:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

legközelebb, ha írsz egy ilyet, kevesebbszer használd a félek szót.

múgy okold a médiát, a gyárak megszüntetését és a kevés munkahelyet. és megkapod a választ.

2010. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ez van sajnos, ja és bocs a szóismétlésért
2010. aug. 8. 20:52
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Végre megvan a mai "hol találok rendes lányokat" kérdés.
2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Énis Hajdu biharban lakom

sztem vannak itt jó csajok

2010. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
és még lesz is, de mindenkinek más a problémája még ezen belül is
2010. aug. 8. 20:56
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

márt már mind elqrvult TISZTELET a KIVÉTELNEK én lány vagyok és nincsenk is bnőim, mert legutóbb is egy 8asbanda azért utált ki mert h milyen szégyen enyi idősen lekötni magam (18 voltam mikor összejöttem a mostani párommal) és h "a pasik jönek mennek a bnő meg örök" meg milyen szégyen h az osztkireken sem pasiztam és looser vagyok..elgem lett belőlük,csak fiú haverjaim vannak, a barátommal pedig decemberben leszünk 4évesek! és tökéletes a kapcs minden téren.Azóta felhőtlen az élet: nincs nő nincs is több sírás :p

22L

2010. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
vannak jó csajok az biztos :) de egy jóravaló lányt nehéz találni :)
2010. aug. 8. 20:57
 8/31 A kérdező kommentje:

mind azért csak nem, tisztelet a kivételnek :)

Örülök, hogy neked sikerült megtalálni az igazit :)

2010. aug. 8. 21:06
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Ma 20:56

Na ezzel egyetértek! A nőkkel csak a baj van!

23/L

2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Funktasztikus ***** válasza:
54%
a nő egy veszélyeztetett állat faj normálisak kezdenek kihalni.... ez olyan mint a T virus aa kaptárbol....de ez R virus(ribi)...a nöket támadja és sajnos sikerrel:S
2010. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!