Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Főleg meg ha a lánynak bejönnék, de az ő szülei úgymond jól állnak, én meg nem, az megint érdekes helyzet.


22/f Hajdú-Bihar


2011. máj. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Csóró vagy,kevés a szabadidőd,de a maradék szabadidődben sem bulizol..Ez így marhanehéz lesz barátom..:)
2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez van, ilyen lapokat osztott a gép... De nem vagy egyedül ha ez megnyugtat. A normális lányok vagy már foglaltak, vagy alapból nem a te fajtád kell nekik. Most tudom hogy lepontoznak majd te kb ez van.
2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg sz@r helyzet!


Mondhatnám azt mint 100 másik ember h, "ne félj találsz majd normális lányt aki szeretni fog, azért amilyen vagy és nem fogja érdekelni a pénz"


na persze....


Nemtom öreg...nem tudok semmi bíztatót mondani..

2011. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne félj van még bőven hely a pokolban. Sok lány nem a mennybe fog jutni. Amúgy meg próbálkoz, mert valaki csak lesz akit nem a pénzed fogja érdekelni:)
2011. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok is, akiknek a külső számít és nem a pénz. Szal ha nem vagy ronda, nem reménytelen a helyzet.
2011. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akiknek nem feltétlenül számít a külső, és a pénz sem.

Én pl. egyenes kiakadok, ha valaki azért sír, mert nincs pénze. Szerintem pénz nélkül is lehet valaki boldog, és anélkül akár barátnője is lehet, ha a megfelelő helyen keresgél, majd aztán próbálkozik.

14/L (tudom, fiatal vagyok, de hátha érdekel az én véleményem is) :)

2011. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 20:32


Természetesen a Te véleményed is érdekel, azonban fiatal korodnál fogva még nagyon sokmindent nem tapasztaltál meg az életből. Most, amikor még a szüleid felelnek érted és jó esetben mindened megvan és az első dolgod a tanulás, természetes, hogy nem a pénz a legfontosabb. Később viszont még fontos lehet. Nem az a mindenekfelett álló fontos dolog, de nélküle sajnos nem működik az élet... Vagy csak nagyon nehezen. Úgyhogy én azt mondanám neked, hogy igenis tartsd fontosnak a pénzt, de ne hagyd, hogy majd az emberi értékek fölé emelkedjen.

2011. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szopóág van barátom. Ha nincs pénzed, vagy nem nézel ki úgy, mint egy görög isten, akkor jó nőkben ne is reménykedj...
2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen azért a közös programok jelentős részéhez pénz kell. Meg enni és ruházkodni is kell. Sz@r ezt mondani de csak akkor lesz valakid ha megengetheted magadnak.
2011. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én azt mondom neked, hogy feltétlenül lakhelyet kell váltanod. Hajdú Bihar megye nem éppen ideális a feltörekvésre, főleg, ha valaki, mint te is, szegény családba született. Menj el legalább a fővárosba dolgozni és akkor már teremthetsz egy alapot, amire építhetsz. Nem lesz könnyű, de valahol el kell kezdeni! Sok sikert!
2011. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!