Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzam magam formába a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam magam formába a suliig?

Figyelt kérdés

Szia!

Én egy 13 éves lány vagyok,most megyek 8.-ba,és szeretném magam úgymond formába hozni szeptemberig.

Szeretném,ha a jegyeim jók lennének(4-esnél nem rosszabb),és azt is szeretném,ha soan kedvelnének...mármint a fiúk körében.A lányok körében tök jól elvagyok,de még soha nem voltam pasival,és szeretnék már végre beszélgetni,barátkozni,találkozgatni velük...De egy fiúk mit kedvelnek?Ha kedves és okos leszek,meg szép és ápolt,akkor lehet esélyem?Most szeretném kitapasztalni a fiúkat(ne a szexre gondolok),hogy később könnyű dolgom legyen.

Kicsit fura,de most ha hallok egy szerelmes számot,vagy smárolni látok valakit,akkor elfog a szerelem.De nem is tudom...Szerintem a szerelembe vagyok szerelmes:D ilyen van?Vagyis szoktam néha álmodozni helyes,kedves fiúkról :DD

Nos,mit tehetnék ez ügyben.

bocsi,lehet hogy rossz kategóriába írtam .:/

Köszönöm!


2010. aug. 7. 00:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Miért nevetnénk ki? Azt gondolod, csak Te mentél ezen keresztül? Dehogy, ezzel szinte mindenki így van ebben a korban.

És akkor ezek szerint mégis van egy pasi, aki tetszik? Hát, 16 éves, te meg 13, ez igaz, de attól még nem reménytelen eset. ;) Legyél ilyen rendes, jófej csaj, mint amilyen most vagy, és akkor nem lesz gond. ;)

F/27

2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ari ahogy leírtad mindezt amúgy.A dolgok meg úgyis alakulnak majd a maguk módján ahogy idősebb leszel változol stb.Majd jön aminek jönnie kell.A tanulmányi eredményt mondjuk nem tudom minek írtad ehhez,az úgyis szeptembertől alakul majd ki ..
2010. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

azt tényleg nem tudom,minek írtam ki :DD

nem is ide tartozik...

hát igen..már késő van :DD


Annyira szeretném már,ha kicsit nagyobb lehetnék :D

2010. aug. 7. 01:02
 14/21 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni. Ilyenkor nagyobb akarsz lenni, nagyobb korodban meg majd kisebb akarnál lenni. ;) Szerintem próbáld meg kihasználni a jelenlegi helyzetedet! :)

F/27

2010. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

jaja,tudom én :DD

meg is próbálom (:

2010. aug. 7. 01:06
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is szoktam úgy érezni, hogy szerelmes vagyok a szerelembe. o:

14,5/L

2010. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
de olyan érzés,hogy majd' megőrülsz...nagyon durva :S :P
2010. aug. 7. 01:11
 18/21 A kérdező kommentje:

Az a vicces,h nekem a sportos alfahímek jönnek be XD

gondolom ez idővel változik majd ..remélem :D

2010. aug. 7. 01:20
 19/21 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy kik jönnek be, attól még lehetsz másba is szerelmes. Hidd el, olyan pasiba is belehabarodhatsz, aki nem olyan, mint amilyen pasik amúgy bejönnek. (Nekem eddigi legkomolyabb kapcsoaltomban a csaj semmiben nem hasonlított azokhoz a csajokhoz, akik nekem bejönnek. Mégis nagy szerelem volt.)

F/27

2010. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés. =D Én általában ilyenkor esek bele minden hapsiba.

Nekem meg az öltönyösök jönnek be, na és? :)

14,5/L

2010. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!