Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzam magam formába a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam magam formába a suliig?

Figyelt kérdés

Szia!

Én egy 13 éves lány vagyok,most megyek 8.-ba,és szeretném magam úgymond formába hozni szeptemberig.

Szeretném,ha a jegyeim jók lennének(4-esnél nem rosszabb),és azt is szeretném,ha soan kedvelnének...mármint a fiúk körében.A lányok körében tök jól elvagyok,de még soha nem voltam pasival,és szeretnék már végre beszélgetni,barátkozni,találkozgatni velük...De egy fiúk mit kedvelnek?Ha kedves és okos leszek,meg szép és ápolt,akkor lehet esélyem?Most szeretném kitapasztalni a fiúkat(ne a szexre gondolok),hogy később könnyű dolgom legyen.

Kicsit fura,de most ha hallok egy szerelmes számot,vagy smárolni látok valakit,akkor elfog a szerelem.De nem is tudom...Szerintem a szerelembe vagyok szerelmes:D ilyen van?Vagyis szoktam néha álmodozni helyes,kedves fiúkról :DD

Nos,mit tehetnék ez ügyben.

bocsi,lehet hogy rossz kategóriába írtam .:/

Köszönöm!


2010. aug. 7. 00:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Na légyszíves!

miért nincs itt senki aki rendes választ ír?

2010. aug. 7. 00:36
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

milyen válaszokat vársz ?

tanulj és szépülj meg basszus!!!!!!!!!!

2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
HÁT baszzus nem csak ez volt a kérdésem -.- ch
2010. aug. 7. 00:38
 4/21 anonim válasza:
100%

"Ha kedves és okos leszek,meg szép és ápolt,akkor lehet esélyem?"

ez vicc? ha ilyen leszel akkor te leszel a főnyeremény :)

és mivel írásod alapján viszonylag érettnek tűnsz, ezért csak bátorítani tudlak meghát 13 évesen már el is jött az ideje, hogy a fiúkat is megismer ;))

2010. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

ha nem volt egyértelmű,erre válaszolj légyszíves!!


Kicsit fura,de most ha hallok egy szerelmes számot,vagy smárolni látok valakit,akkor elfog a szerelem.De nem is tudom...Szerintem a szerelembe vagyok szerelmes:D ilyen van?Vagyis szoktam néha álmodozni helyes,kedves fiúkról :DD

de annyira durva...úgy járnék már valakivel!!!

2010. aug. 7. 00:38
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó válaszolónak :)
2010. aug. 7. 00:39
 7/21 anonim ***** válasza:

Jaj ismerem ezt az érzést:D Én is vágytam 8.-ban már barátra,hogy csókolozzak meg együtt járogassunk stb. de nem jött összeXD vlhogy nem voltam még rá érett.AZtán mikor gimibe jöttek az első házibulik, akkor jöttem rá, hogy mi kell egy pasinak:p hogyan viselkedjek, hogy nézzek ki, mit mondjak. Én úgy gondolom mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia ,hogy mi a saját egyénisége,mivel tudja "elbűvölni" a pasikat, és ha megvan a kisugárzásod(ami nagyon fontos!) nah akkor tapadnak majd rád a srácok.Legyél közvetlen, tudj nevetni mások viccein, esetleg te is legyél vicces, legyél ápolt(körmök, haj, bőr stb.)öltözködj csinin:),de közben legyél önmagad, asszem ez a legfontosabb és ,hogy merj fiúkkal dumálni.

Ismerkedni lehet társasági oldalakon, kisebb bulikban, persze ha vannak, esetleg utcán, sportokon, suliban.MIndenhol!Csak légy önmagad és szeress beszélni:D

2010. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Beszélni azt szeretek!:DD

köszi a választ!

2010. aug. 7. 00:42
 9/21 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos, ahogy leírtad a gondjaidat, vágyaidat.

Nos, haladjunk visszafelé. Ebben a korban természetes, hogy vágysz a szerelemre. Vágysz arra, hogy legyen egy pasi, akivel jól érezd magad, aki szeret, aki megcsókol.. teljesen természetes dolog. Ha nincs is konkrétan egy pasi, aki iránt érzel valamit, akkor is vágysz rá, magára a szerelemre.

Az, hogy ápolt vagy, és igyekszel, hogy minél szebb legyél, nagyon jó dolog, és bizony felkeltheti a pasik figyelmét. De a pasikat nem csak a szépségeddel foghatod meg! Sőt, ha igazán azt akarod, hogy egy pasi kedveljen, akkor a külsődnél fontosabb, hogy jófej legyél vegyük! Igazából nincs egyértelmű recept, hogy mivel lehet a pasikat megfogni, de a legbiztosabb: legyél önmagad, és próbálj meg kicsit lazán viselkedni!


F/27

2010. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

És köszi,hogy nem röhögtök ki :DD

Hát..van egy fiú aki bejön nagyon,de ő már 16 éves sajnos,és már több lánnyal is járt... :/

de majd saját korosztályomból .. :)

2010. aug. 7. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!