Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam formába magam újra?

Hogyan hozzam formába magam újra?

Figyelt kérdés
Most voltam 10 napos családi nyaraláson, ami alatt nem volt időm(sem alkalmas helyem) a bőr, arc, haj és körömápolásra. Az oké, hogy itthon rendszeresen figyeltem ezekre meg minden, de ez a tíz nap eléggé leamortizált... Mindenféle zsíros kajákat ettünk, nem volt 5 napig vezetékes víz és rossz bőrben vagyok azóta(sz szerint) meg a körmöm is borzalmasan néz ki a hajammal együtt. :(( Most szeretném magam formába hozni, amennyire lehet. Amennyire lehet otthon, mert nincs most pénzem végigjárni a kozmetikus-pedikűr-manikűr... kört.
2011. aug. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ti valami civilizációtól elzárt helyen voltatok vagy mi ?

Talán moss hajat,reszelj körmöt meg ilyenek. De ez nem egyértelmű ? :)

2011. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, a Mátrában voltunk, egy olyan nyaralóban, ami majdnem fenn volt a hegy tetején - ahová nem vezették még be a vizet. Ezért a lentebb lévő faluból hordtuk fel a vizet kannákban. Szóval, majdnem a civilizációtól elzárt helyen. És a hajmosás, körömreszelés az addig oké, de a hajam is nagyon száraz lett, a körmöm is, a fejem meg elég ronda. 5 napig alig tudtam mosakodni és folyton tök zsíros kajákat ettem (ráadásul menstruáltam...) Olyasmi tanácsokra gondoltam, milyen házi pakolás van hajra, arcra, akár körömre, ami segíthet, esetleg méregtelenítsek(ha igen, hogyan)... A körömreszelő csak arra jó, hogy szép formája legyen a körmömnek, de semmi többre...
2011. aug. 3. 13:36
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Hát ha méregteleníteni szeretnél menj el szaunázni, az szépen helyreteszi a bőröd, de ha nincs pénzed, akkor otthon készíts forró kamilla teát, és gőzöld az arcod, majd mosd le, attól szép lesz.

A bőrradír is sokat segíthet.

Hajadra hát... talán elég ha bebalzsamozod egy 10-15 percre, nem tudom milyen állapotban van.

A körmeid pedig vágd le, majd a dmbe lehet kapni ilyen körömápoló lakkot, az helyre teszi.

REmélem tudtam segíteni :)

2011. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Pénzem nem sok van, de a kamillás gőzölés jól hangzik, ki fogom próbálni. A hajammal már tudtam valamit kezdeni, de a körmömre majd nézek valamit! :)
2011. aug. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!