Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam megint formába...

Hogyan hozzam megint formába magam?

Figyelt kérdés

Történt mostanában pár dolog,ami megviselt.2-3hete nem foglalkoztam magammal.Nem vasaltam ki hajam,és elég bénán néztem ki,nem sminkeltem,nem érdekelt mit veszek fel,nem tornáztam.Egyszerűen elhanyagoltam magam.Most nagyjából összeszettem magam,és vissza akarom hozni a régi énemet.Amikor érdekelt,hogy hogy nézek ki,vidám voltam,jól éreztem magam a bőrömben.Mondanom sem kell így,hogy nem tornáztam feljött pár kiló,bár így sem vagyok kövér,azt hiszem.161cm és 57kg vagyok,bár apám mindig ezt mondogatja,hogy hogy nézek ki.Mondjuk ezzel nem foglalkozok,mert ismerve apámat ha vékony lennék az lenne a baj...


Szóval szeretnék megint jól kinézni,élettel teli,energikus,vidám lenni.

S szükségem lenne pár szépségtippre.

Holnap szeretném rendbe tenni az arcom.Száraz,de mégis miteszeres a T vonalban a bőröm.Mit ajánlotok?

Ezenkívül írjatok mindenféle tippet,praktikát,hogy megint jól érezzem magam a bőrömben?!

15/L


2010. ápr. 17. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mivan?
2010. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon sz.rul nézek ki,mert elhanyagoltam magam,sz.rtam az egész világra...de visszajött az életkedven,kezdenek jól alakulni a dolgok és szeretném formába hozni magam.

ezért kellenének szépségápolási tippek,praktikák.

2010. ápr. 17. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

ha rossz kedvem van ezt szoktam csinálni



elöször is feküdj be egy kád vízbe, habfürdővel megtöltve.

áztasd magad, olvass el egy magazint (joy, cosmopolitan ) esetleg zene is szólhat.

ha borotválkozol szőrteleníts

moss hajat, jól balzsamozd be

kiszálltál a kádból jól testápolózd be magad

az arcodon nyomogasd ki a pattikat, meg tonizálj

szárítsd be a hajad, vasald ki, vagy amit szoktál, esetleg valami újat is kipróbálhatsz, pl göndörítsd be

menj a szobádba és próbálgasd fel a kedvenc ruháid

nézd meg a kedvenc filmed


esetleg szervezhetnél egy csajos pizsipartit, hívd meg egy-két csaj barinőt, vagy unokatesót, vagy mittoménkit, és fessetek körmöt, csináljátok meg egymás haját, nézzetek meg valami filmet

2010. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!