Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szeretnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék barátnőt, de nem tudom hol lehet ismerkedni normális lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15-16 év körüli normális lányokkal szeretnék ismerkedni de nem tudom hol lehetne. A normális alatt azt értem hogy nem iszik csak néha, nem részeg minden hétvégén a discoban és nem cigizik, és tudjátok mire akarok kilyukadni na... Esetleg néhány tipp hogy hol kereshetnék? :/
2010. aug. 5. 20:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Azzal van a gond hogy egyszerűen nem találok olyan lányt aki úgy szimpi lenne... bár nem mintha olyan sok helyre járnék mint mondtam... de ezért szeretnék menni is valahova... főleg ahol ilyen fiatalokkal lehet ismerkedni.
2010. aug. 6. 11:55
 32/51 A kérdező kommentje:
Kiegészítés előzőhöz: ...Szimpi lenne és tényleg azt érezném hogy érdemes lenne odamenni hozzá. Már megint ez a sok komment, bocsi :/
2010. aug. 6. 11:56
 33/51 anonim ***** válasza:
nemtudom mit tudnék ajánlani, esetleg esténként biztos van felétek ilyen jobbféle kocsmák, nem is kocsmának mondanám hanem inkább pub, ahol van mondjuk zene és le lehet ülni inni vmit, talán ez lenne a járható út, péntek v szombat elmenni egy ilyen helyre de sztem fűzd meg egyik haverod h ne egyedül legyél
2010. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Amúgy Pesten is mondhattok lehetőségeket mert az még szóba jöhet.
2010. aug. 6. 12:30
 35/51 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a segítséget :)
2010. aug. 6. 12:30
 36/51 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiút keresnék, de sajnos nem sokan vannak!:)

18/L

2010. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

És én mit szóljak?

Csak olvassátok el ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Legalább nektek van önbizalmatok de nekem...Ehh :/

2010. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

17 és "iszonyatosan szeretnék egy barátnőt ..." ne haragudj, de igen, ez a baj. Látszik rajtad, és ordít rólad. Ez pedig nem jön be a nőknek. Erre én is csak későn jöttem rá, amúgy meg ne add fel, nekem pl 25 éves koromig kellett várnom az első barátnőre (az első csók mondjuk 20éves koromban volt, de az csak egy részeg csaj volt aki amúgy semmit se akart...)

szóval ne sírjál, vannak nálad rosszabb helyzetben lévők is.

Ja, és alapból rossz felfogás hogy akarsz "egy barátnőt". Mert pont ezt fogják látni rajtad a lányok: neked mindegy, hogy ki csak valaki legyen. Nem az egyénisége érdekel, nem ő magát akarod megismerni, csak kell egy nő. Ez pedig senkinek sem jön be. Most mellékes hogy nem a testére hajtasz, hanem te úgy gondolod hogy majd azt az egy "mindegykit" elhalmoznád mindennel, akkor is csak az fog lejönni nekik, hogy neked kell "egy barátnő" nem pedig konkrétan ő érdekel.

2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van itt mostanság..

Én is 17 vagyok (sőt, mindjárt 18) Lány, jól tanulok, nem dohányzom, nem járok bulizni, csak ritkán, ápolt vagyok, divatosan öltözködöm, és mások szerint még csúnya se..tudom, hogy ez itt már közhely, de igaz, mégsincs egy normális fiú, aki közeledne..illetve most van, de arról nem is mondok semmit, mivel 30 éves, és van felesége, szóval eleve bukott ügy :S:D

viszont jövőhéten kezdem a kreszt, szerintem az ilyen autósiskolák pl. tök jó ismerkedő helyek! Aki odamegy (lány) kisebb eséllyel egy nagy k***a

2010. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
13:45-ös: Nem úgy szeretnék barátnőt hogy "mindegy már csak legyen" ezért nincsen többet között mert nem megyek oda az első lányhoz az utcán akit meglátok. Megpróbálom megfogalmazni hogy számodra is világos legyen: Csak szeretnék egy olyan lányt találni végre akivel megértem magam és kedves és szép és olyan mint amiket a kérdésben leírtam. És igen ezen görcsölök és tudom hogy nem helyes, de nem tudok ellene mit tenni. Ez van, ha emiatt nem lesz barátnőm hát akkor jó... nem érdekel... majd túlélem valahogy
2010. aug. 7. 13:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!