Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szeretnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék barátnőt, de nem tudom hol lehet ismerkedni normális lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15-16 év körüli normális lányokkal szeretnék ismerkedni de nem tudom hol lehetne. A normális alatt azt értem hogy nem iszik csak néha, nem részeg minden hétvégén a discoban és nem cigizik, és tudjátok mire akarok kilyukadni na... Esetleg néhány tipp hogy hol kereshetnék? :/
2010. aug. 5. 20:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

21:26 vagyok

Hát nemtudom de én számtalan olyan embert ismerek, aki ilyen lányt keresett mint mi és igen, egy darabig komoly és szép volt a kapcsolatuk, aztán a csávó megunta h nem megy vele diszkóba, meg stb és szépen megcsalta és otthagyta egy ribancért. Mondjuk valószínűleg ebben a kérdésben én szkeptikus vagyo mivel én így jártam.

De hát biztos vannak kivételek, csak akkor sajnos én nem a megfelelő személlyel voltam együtt.

Remélem másnak sikerül egy normális pasit összeszednie

2010. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Ritkán iszom, egyáltalán nem cigizem és soha nem vagyok minden hétvégén részeg a diszkóban. Azt veszem észre hogy mégis minden srácnak az okleveles ringyók kellenek. Aki valóban rendes annak én nem tetszem vagy marha messze lakik. Akinek pedig tetszem, rá 100%-osan barátként/haverként tekintek. Annyira magányosnak érzem magam mostanság. Borzasztó 1 érzés. Ki van ez találva. El nem tudom képzelni hogy valaha is őszintén szeretni tudna valaki, azért aki és ami vagyok.

Kérdező: Fogós kérdés. Én is csak ismételni tudom a szokásost. Könyvtár,cukrászda,kávézó,koncert,busz(?). Ilyesmik.

16lány

2010. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
sajnos ez így van, ha csak azt nézzük h alapból sok a ribanc, és azt h nagyon könnyen kaphatóak bármire, a sok partyarcnak pont jól jönnek egy bhaszásra, v csak villogni vele, mivel értük nem kell küzdeni és nem képesek várni x hónapot h lefeküdhessenek a normális barátnőjükkel, mivel benne van tartás. de nekem ez annyira nem a világom nem is értem miért jó, totál más a felfogásom.én is remélem h másnak sikerül egy normális csajt összeszednie(remélem nekem is)
2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

21:53 !!Azért figyeled mennyire egy rugóra jár az agyunk:D utolsó mondatok minkettőnknél:D

21:26 voltam

2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

szép is lett volna ha véletlen, de direkt írtam úgy:)csak te pasi-, én pedig csaj vonatkoztatásban:D

18/f

2010. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

igen:D

Atért jó tudni h vannak még normális pasik akik nem csak d.gni akarnak

2010. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Hát én pont azt látom hogy az ilyen csendesebb pasira nincs is igény... nem is volt még barátnőm :P, és azért kérdezem hogy hol lehet mert mostmár tényleg szeretném tudni hogy velem van-e a baj...
2010. aug. 5. 22:13
 18/51 A kérdező kommentje:
+ iszonyatosan szeretnék egy barátnőt ...
2010. aug. 5. 22:13
 19/51 anonim ***** válasza:

én is inkább csendesebb típus vagyok mint nagypofájú mégis voltak, uh nyugi csak ne akard ennyire görcsösen mert az szar

18/f

2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Higyjétek el van igény a csendesebb pasikra! Én vagyok az élő példa:D

21:26

2010. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!