Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szeretnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék barátnőt, de nem tudom hol lehet ismerkedni normális lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15-16 év körüli normális lányokkal szeretnék ismerkedni de nem tudom hol lehetne. A normális alatt azt értem hogy nem iszik csak néha, nem részeg minden hétvégén a discoban és nem cigizik, és tudjátok mire akarok kilyukadni na... Esetleg néhány tipp hogy hol kereshetnék? :/
2010. aug. 5. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
én itt találtam egy normálisat!
2010. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Attól még hogy iszik és cigizik lehet teljesen normális, legalább látszik jajta hogy tapasztalatot akar.
2010. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
hát, sportolási lehetőségek által, nyaralás közben,esetleg interneten,de csak óvatosan:D menj olyan együttesek koncerjére amiket te is szeretsz, öltözködés, hangnem, stílus alapján ki lehet szűrni ki milyen,mennyire hozzádillő,megfelelő
2010. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

hát normális lány.. helyes rendes lányt szeretnél,vagy inkább olyan szabadab,élet élvezős lányt??!!

buszon,könyvtárban stb.. igazábol hülyeség így keresni

ha látsz egy rendesnek tűnő lányt,és tetszel neki(szemeztek) ,akkor beszélni kell vele! nagyon sokat számít a sors keze is!járkálj a kedvelt helyeken az a legjobb :)

SOK SIKERT!

2010. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Nem iszok, nem cigizek. =D Viszont csendes is vagyok és zárkózott.

15/L

2010. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

20.58: a zárkózottság nem kifejezetten gond, az feloldódhat, a megfelelő módon.



Én is ilyen lányt keresek, vajon találok e?

17.F

2010. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

20:58 szeretlek:D

18/f

2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Hmm. Érdekes, hogy minden korombéli fiú normális lányt keres (én is az vagyok, nem iszok, nem cigizek, nem járok diszkóba) és a végén valahogy mindig összejönnek a legnagyobb tiniribanccal...

17/L

2010. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

21:13 Ha megfelelő a személy, akkor igen, fel lehet oldódni. de nagyrészt nem sikerül.

21:24 Örülök. =D

20:58-as vagyok.

2010. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

21:26 nekem pl. soha nem volt tiniribanc barátnőm, és nem is akarok soha ilyet, uh azért vannak kivételek

előző 18/f

2010. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!