Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira szeretnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék barátnőt, de nem tudom hol lehet ismerkedni normális lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15-16 év körüli normális lányokkal szeretnék ismerkedni de nem tudom hol lehetne. A normális alatt azt értem hogy nem iszik csak néha, nem részeg minden hétvégén a discoban és nem cigizik, és tudjátok mire akarok kilyukadni na... Esetleg néhány tipp hogy hol kereshetnék? :/
2010. aug. 5. 20:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

22:16-nak baromira igaza van. Tényleg nem kell erőltetni a barátnő keresést, mert annál inkább nem lesz. Ez olyan, mint amikor nagyon nagy szükségem volt a celluxra, és az egész házat felforgattam, de nem találtam sehol. Amikor meg letettem a kereséséről, hát nem ott volt az orrom előtt? Barátnő keresésénél sincs ez másképp, akkor talál meg a szerelem, mikor a legkevésbé számítasz rá! Sok sikert!

19/F

2010. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Hát igen csak mivel szeretnék ezért nem tudom úgy felfogni hogy húú most mégse akarom xD
2010. aug. 5. 23:14
 23/51 anonim ***** válasza:
egyébként hány éves vagy kérdező?
2010. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
17
2010. aug. 6. 09:50
 25/51 anonim ***** válasza:
és eddig semmi eredmény nő-ügyben?
2010. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
semmi, egyáltalán...
2010. aug. 6. 11:16
 27/51 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam én 2-nél... dehát mindkettő visszautasított :P...
2010. aug. 6. 11:27
 28/51 A kérdező kommentje:
És azokat is a suliból ismertem meg.. de nem a suliból szeretnék. bocsi a sok kommentért :D
2010. aug. 6. 11:29
 29/51 anonim ***** válasza:
még csak egy csókot se kaptál, totál 0 minden?mert ez esetben nehéz lesz mivel gondolom az önbizalmad is üti a 0-t, de ha nem suliból akarsz, jársz vmi olyan társaságban ahol lehet erre esély?
2010. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Igen, minden totál 0... de eddig úgy éreztem hogy nem mernék megszólítani senkit, de most valahogy úgy érzem hogy tök jó lenne és nem félnék. Amúgy nem, nincs ilyen társaságom sajnos... nem járok sokfelé csak néha 1-2 barátommal találkozunk. De ezért kérdezem mert szeretnék eljárni több helyre... kivéve disco...
2010. aug. 6. 11:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!