Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelt kérdés
Tegnal randiztam egy férfival, nagyon szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk egy kávé+süti mellett. Megbeszéltük a csókkal végződő találka végén, hogy hétfőn ismét találkozunk. Semmilyen szexuális témáról nem beszéltünk, szerintem korai lenne még. Tegnap este mégis csak úgy a semmiből elküldött egy képet az álló péniszéről mellette egy centivel. Nem beszéltünk ilyenekről, nem igazán tudom, hogy kellene lereagáljam. Ha azt írom neki, hogy szép, akkor lehet azt gondolja, hogy a következő találkozón már le is fekszem vele. Ha meg megírom, hogy inkább élőben szerettem volna látni, mikor eljutunk oda, akkor lehet, hogy megsértem.

2020. aug. 23. 08:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha rákattintasz a képre és lemented, akkor nem fog látszódni a neve. Gondolom te a screenshot-ra értetted.

Mindegy, te már eldöntötted, hogy folytatod a találkozást vele, csak aztán nehogy sírás legyen belőle, ha szexen kívül nem kellenél neki!

2020. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
72%

40


Jóságos ég..."...úgy tettem, mintha nem történt volna semmi..."

Ha majd megcsal vagy elver bucira, akkor is tegyél így:DDD


Azért mekkora egy égés, hogy a pasi külsője mentség a tettére....

2020. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Azért a kettő között ég és föld a különbség. Ne aggódj, egy percig sem tűrném a fizikai erőszakot egy kapcsolatban, ahogy a megcsalást sem. Tökéletes ember nincs, mindenki hibázik, az általad felsorolt 2 dolog azonban nem hiba, annál jóval több. Nem mentség a külseje, ilyet nem írtam sehol. Értelmetlen hülyeség, amit csinált, de túlléptek rajta, meglátjuk mi sül ki belőle, lesz-e belőle kapcsolat.
2020. aug. 23. 14:08
 44/54 anonim ***** válasza:
85%

Most ezt írod, aztán mást teszel...tipikus.


Ez nem hiba volt részéről, hanem egy primitív kretén megmutatkozása..., de te dolgod.

2020. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
19%
Kezdem azt hinni itt az egyetlen normális ember a kérdező.
2020. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
88%

45


Tessék indokolni ám;)


Tényleg normális 1 randi vagy 1000 után, ilyen primitív képet küldeni?

Lehet túl becsülöm a kérdezőt s téged is...még libancnak sem küld értelmes ember ilyet...

2020. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%
Én meg tudom indokolni, nem is túl nehéz: az ocsmány gyalázkodásokra nem személyeskedik viszont, tudja, hogy mindenki hibázhat és meglátja mi sül ki belőle, nem vakon és indulatból áll a pasihoz, hanem ésszel.
2020. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
66%
Én megírtam volna neki, hogy úgy néz ki a haverjai feltörték a gépét és átküldtek nekem egy ilyen gusztustalan képet. Remélem, hogy legközelebb jobban védi a gépét, mert egy úriembert szeretnék férjnek, aki legalább egy hónapot tud várni. Ha ezek után felszívódik és sose keres többet, akkor nem érte meg randizni vele. Ha továbbra is keres, akkor kapna egy esélyt.
2020. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

47


Az már sértő személyeskedés, ha megírjuk az igazságot...:DDD

Akkor a megcsalást is csendben elviseli, megérti, puszit ad majd érte:D

Ha meg embert ölne, hát megvárja a talit s megkérdezi egy süti mellett, miért tetted lovagom, majd még őt is megbicskázná..."igazi s okos szent":DDDD

2020. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
15%

#49 Hiába okoskodsz itt, leostobáztátok, butáztátok stb. Ez nem igazság, semmilyen szinten.


Másrészt az eltorzult világotoktól eltérően, azért mert valaki nem fekete-fehéren lát valamit, és az első hibára nem akarja a másikat a létezésétől is megfosztani, attól még nem az elmebeteg ábrándjaid szerint él.


De elég csak a lepontozásra nézni, telibe találtam az érzékeny kis náci lelketek :D

2020. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!