Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelt kérdés
Tegnal randiztam egy férfival, nagyon szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk egy kávé+süti mellett. Megbeszéltük a csókkal végződő találka végén, hogy hétfőn ismét találkozunk. Semmilyen szexuális témáról nem beszéltünk, szerintem korai lenne még. Tegnap este mégis csak úgy a semmiből elküldött egy képet az álló péniszéről mellette egy centivel. Nem beszéltünk ilyenekről, nem igazán tudom, hogy kellene lereagáljam. Ha azt írom neki, hogy szép, akkor lehet azt gondolja, hogy a következő találkozón már le is fekszem vele. Ha meg megírom, hogy inkább élőben szerettem volna látni, mikor eljutunk oda, akkor lehet, hogy megsértem.

2020. aug. 23. 08:01
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy "felnőtt" férfi centi mellett fényképezgeti a fas.zát? :D

Hát ez sokat elárul róla, ez kb. a kis tinifiúknál "menő". :D

2020. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom miért csinálhatta ezt, szerintem ez elég gyerekes, talán azt tudom elképzelni hogy ittas volt. Minden kezdődő kapcsolat a színészkedéssel kezdődik, a felek megpróbálják a legjobb oldalukat mutatni és ezzel bevonzani a másik felet, de ez csak időleges. Ha számodra elfogadható ez a viselkedés, tudod ezt kezelni, akkor találkoznék az illetővel, máskülönben tiltanám és keresnék mást.

43F

2020. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
92%

Ez a cm-es meregetes és fotózás a konkrét szextarskereson kívül, szerintem minden ismerkedesnel extra szánalmas. Gondolj bele hogy te úgy látod, hogy hibázott, de ő viszont hazament egy szerinted jó randi után es gondolkodott, hogy mit írjon a frissen megismert nőnek, majd az összes létező lehetőség közül arra jutott, hogy elokeresi a fiokbol a centit, a farka mellé teszi, lefotozza és elkuldi, vagy már tárolta ezeket az impozáns fotóit és adandó alkalommal minden csajnak elkuldi akivel ismerkedik).


Szerinted szellemileg milyen szinten állhat egy ilyen férfi, ilyen társat képzelsz el magadnak?


(természetesen ha nálad nincs kizarva az alkalmi kapcsolat akkor más a helyzet, én arról írok ha párkapcsolat reményében ismerkednel ezzel az alakkal)

2020. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat reményében ismerkedünk. A randi után és a kép küldése között beszélgettünk teljesen más témákról.
2020. aug. 23. 10:33
 25/54 anonim ***** válasza:
90%
Laza kapcsolaton kívül ne nagyon várj ettől többet. Az a férfi, aki komolyan ismerkedne, nem fog egy ilyet bejátszani. Számomra elég komolytalannak tűnik az alak.
2020. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
74%
Felraknám a netre az álló farkát
2020. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
93%
Alsó népréteg magatartását produkálta. Ha folytatod vele a kapcsolatod, az minősít téged is. Mivel olyasfélének nézett, akivel ezt meglehet tenni. Virág helyett kaptál egy f@szt.
2020. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
58%
Rendesen fáj a szemem nézni, hogy milyen buta nők vannak:D
2020. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
91%

Alig várom, hogy kiírd a következő kérsésed:

"Első együttlét után a pasi nem keres egy ideje, vajon csak szexre kellettem neki?"

2020. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Gerinctelen, aljas húzás lenne bárhova is feltennem a képet. Emellett bűncselekmény is. Nem fogok ilyen kérdést kiírni, abban biztos lehetsz. Ha valaki nem keres, akkor megkeresem én és megkérdem tőle az okát, nem ismeretlenektől várok találgatást.
2020. aug. 23. 12:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!