Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelt kérdés
Tegnal randiztam egy férfival, nagyon szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk egy kávé+süti mellett. Megbeszéltük a csókkal végződő találka végén, hogy hétfőn ismét találkozunk. Semmilyen szexuális témáról nem beszéltünk, szerintem korai lenne még. Tegnap este mégis csak úgy a semmiből elküldött egy képet az álló péniszéről mellette egy centivel. Nem beszéltünk ilyenekről, nem igazán tudom, hogy kellene lereagáljam. Ha azt írom neki, hogy szép, akkor lehet azt gondolja, hogy a következő találkozón már le is fekszem vele. Ha meg megírom, hogy inkább élőben szerettem volna látni, mikor eljutunk oda, akkor lehet, hogy megsértem.

2020. aug. 23. 08:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Én nem keresném többet. Ha neked bejött akkor, majd élőben mond el, hogy meglepődtél, nem gondoltad volna, hogy ilyen...
2020. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha nem értettem én se, hogy látszólag normális pasik, akikkel normális témákról beszélgetek miért küldenek egyszer csak egy farkat a semmiből. Inkább írd meg, hogy élőben akartad látni, és ne érdekeljen, hogy megsérted. Ha megsértődik és odébb áll, akkor nem kár érte
2020. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%

Voltam olyan barom, hogy 1x csináltam én is ezt.

Miért?

Lehet, nem akkor kellene ismerkedni egy hölgyeménnyel, amikor az embernek el van borulva az elméje merevedéstől átitatottan.

Mentségemre legyen mondva, nőknél is volt ilyen, egyszercsak a semmiből olyan ajánlattal állt elő, hogy igencsak meglepődtem...

Ki tudja, mit csinált otthon épp. Aztán lehet, fél óra múlva már nagyon megbánta, sőt valószínű.

A hormonok ritka nagy hülyeségeket váltanak ki néha az emberből...


Ezt a srác elrontotta, ha büszkén akarod kezelni a helyzetet, lelépsz.

Nálam komoly kapcsolat lett ebből ugyan, de valószínű szerencsém volt a lánnyal.

Egy nő helyében én is elküldtem volna a magamfajta marhát.

2020. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán foglalkoznék vele, megsértem-e. Megmondanám/írnám neki, nem ilyen formában lettem volna rá kíváncsi...Vagy inkább, ilyen formában nem lettem volna rá kíváncsi...

Ez esetben nem neki van oka megsértődnie.

Persze ha továbbra is randizni akarsz vele, akkor kedves hangnemben folytatnám a beszélgetést.

2020. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Továbbra is randizni szeretnék vele, nagyon jól éreztem magam vele tegnap. Egy ilyen miatt butaságnak tartanám megszakítani vele a kapcsolatot, amúgy sem vagyok olyan, aki szó nélkül tilt vagy lelép. Lehet az lenne a legjobb, ha nem írnék neki rá semmit és látszólag figyelmen kívül hagynám ezt a képet.
2020. aug. 23. 08:21
 6/54 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem menj el a következő találkozóra, és határozottan kérdezd meg tőle, hogy "mi volt ez?". Hallgasd meg, majd mond el te is neki a véleményedet, hogy neked ez nem pálya. ha tovább szeretnéd vele folytatni a dolgot, akkor elmondanám neki, hogy kap még egy esélyt, mert megértem, hogy mindenki szeretne valakihez tartozni, de a határokat be kell tartani, és nem szeretnék mégegy ilyet.

Ha erre bunkón reagál, akkor tipli. Ha megbánja, és megígéri, hogy nem lesz több ilyen, akkor folyt. köv., de csak a következő ilyen kilengéséig.

Hajrá:)!

2020. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
94%

Ha tudod mit szeretnel, akkor minek a kerdes?


En nem egy ilyennel szakitottam mar meg az ismerkedest. A kezdeti rozsaszin felhokon jarsz, de nagyon nagyot fogsz koppanni, ha azok elszallnak...

2020. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal visszalépnék a helyedben. Azonnal, akár hogy is sikerült a tegnap.
2020. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező! De szerinted ez nem ócska és visszataszító egy randi után váratlanul? És nem gondolod, hogy ebből le lehet vonni ezt-azt a pasira vonatkozóan, ami nem éppen pozitív?

Tudod, ki foglalkozna vele, hogy megsértődik-e. Ráadásul, ha azt mondod neki, hogy élőben szeretted volna/szeretnéd látni, akkor is azt hiszi, hogy következő randin szabad a pálya.

Simán azt mondanám neki, hogy csalódás, hogy ekkora gyökér, hadd érezze ő magát rosszul, hogy elrontotta, ne te, hogy erre a kínos, vállalhatatlan lépésre mit reagálj.

Felnőtt ember, tehát elvileg mérlegelhette a következményeket, mielőtt elküldte. Én azt gondolnám a helyedben, hogy semmire nem tart ez a férfi, és az is mindegy neki, ha most lelépek, mert nincs tétje.

2020. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
95%

Én elköszönnék. Egyetlen randi után ez annyira közönséges, hogy nem hiszem, hogy akarnám folytatni az ismerkedést. Egyáltalán nem vagyok prűd vagy ilyesmi, de ő még kvázi idegen, ez a tette elég beszédes, hogy milyen kis egyszerű, suttyó, ostoba ember lehet az illető.

32N

2020. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!