Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a célotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a célotok a dudálással?

Figyelt kérdés
Értem, hogy másképp egy autóban ülve nem tudjátok kifejezni, ha egy nő tetszik, de konkrét célotok is van vele? Nőként iszonyat idegesítő. Mostanában kevesebb dudálás van mint régebben, de még mindig bosszantó. Elérni úgysem fogtok vele semmit, akkor meg minek?
2015. szept. 13. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
a cél az hogy elinduljon a zöld lámpánál és ne a körömlakkját szárítsa. egyébként nem dudálok
2015. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét cél!

Ne bosszankodj, vedd dicséretnek!

2015. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amikor gyalogosként sétálok. Zöld lámpánál általában én dudálok ha nem indulnak. ;)
2015. szept. 13. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Jobb lehet, mintha úgy fejezné ki, mint az, aki hangosbemondóban tolja, hogy "Megérkezett a tollfelvásárló..." :D
2015. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Az jobban tetszene ha elütnének mi?
2015. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

soha életemben nem dudáltam rá egyetlen nőre sem abból a célból, hogy bármilyen tetszésemet nyilvánítsam ki,

Olyan viszont már volt, hogy sötétben felnyomtam a refit, hogy jobban lássam a szép kerek popsiját :)

2015. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
52%
Én általában veszélyhelyzet elkerülése végett használom.
2015. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi a célom? Az, hogy takarodjon le a sínekről, mert a harminc kocsis rakott tehervonat nem játék.
2015. szept. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem dudáltam még nőre csak azért, hogy rádudáljak, teljes mértékben szánalmasnak tartom, nem égetném magam vele. Különben is teljesen értelmetlen. Mondjuk a dudáló faszikon röhögni szoktam, ennyire mindenképp jó.

A kérdés különben teljesen jogos.

2015. szept. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!