Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelt kérdés
Tegnal randiztam egy férfival, nagyon szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk egy kávé+süti mellett. Megbeszéltük a csókkal végződő találka végén, hogy hétfőn ismét találkozunk. Semmilyen szexuális témáról nem beszéltünk, szerintem korai lenne még. Tegnap este mégis csak úgy a semmiből elküldött egy képet az álló péniszéről mellette egy centivel. Nem beszéltünk ilyenekről, nem igazán tudom, hogy kellene lereagáljam. Ha azt írom neki, hogy szép, akkor lehet azt gondolja, hogy a következő találkozón már le is fekszem vele. Ha meg megírom, hogy inkább élőben szerettem volna látni, mikor eljutunk oda, akkor lehet, hogy megsértem.

2020. aug. 23. 08:01
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
87%

"nem ismeretlenektől várok találgatást"


De azért feltettél ide egy kérdést ismeretleneknek, hogy mi lehetett a cél...? :DD

2020. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
79%

Hahaha ongol xD


Amugy meg igen,ki is nezzuk beloled,hogy miutan nem keres mar, te majd szaladsz utana mint a pincsikutya.

2020. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Ez azért teljesen más jellegű kérdés, mint amit írt az egyik kommentelő.
2020. aug. 23. 12:38
 34/54 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy valakitől megkérdezem, hogy mi az oka annak, hogy egy ideje nem keres, nem pincsikutyaság. Ha azt írja, hogy nem akar tőlem semmit, akkor elfogadom és befejeztük, de nem szeretem az elvarratlan szálakat, hirtelen felszívódást. Én sem csinálok soha ilyet. Ennyit megérdemel a másik, hogy tudja az okot.
2020. aug. 23. 12:40
 35/54 anonim ***** válasza:
78%
Miért bűncselekmény? Tudod hány nőnek rakják fel az intim képeit a netre?? Mégsem tesznek semmit ellene!! Te is megteheted!!
2020. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Tisztában vsgyok vele és cseppet sem normális dolog ez. Mondjuk becsületsértés? Személyiségi jogsértés?
2020. aug. 23. 12:58
 37/54 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem kell rosszindulatúan lehordani mindennek a kérdezőt sem. Valószínűleg nagyon szeretne már párkapcsolatot, és most abban a szakaszban van, hogy jonindulatan megprobal esélyt adni sok mindenkinek, akiben valami tetszik neki, "hátha" alapon. De pont ezekből a tapasztalatokból alakulnak ki később azok a felismerések, hogy milyen intő jelek vannak arra hogy valakivel csak az időt vesztegetjuk (pl ilyen a farok fotó, vagy aki csak magárol beszél, akivel rossz a csók vagy a szex, nincsenek barátai, sokat kritizál másokat stb. Stb.) Ezen szerintem sok randizgato, tarskereso ember végig megy.
2020. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz bizonyitani kellene, hogy a kepen szereplo dako valoban az ove! De meg ekkor sem bcs, mivel senki sem ismerne fel a kep alapjan (kiveve teged xD).
2020. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
77%

Ha 28 évesen lenne kellő tapasztalatod, akkor nem itt kérdeznél, mert tudnád, hogy ez mit jelent. Gondolkodj már, szerinted mi a célja az ilyennek? Te talán az ismerkedős fázisban minden előzmény nélkül küldözgeted a p**cidról készült képet az aktuális randiparnerednek?

Amúgy tényleg végül mit írtál neki vissza?

2020. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mindenáron kapcsolatot, elég válogatós vagyok külső terén. Ő abszolút az esetem. Messenger üzenet tetjén látszódna a neve is, de igazából teljesen mindegy, mert nem tennék ilyet. Egyébként jogász vagy? 6 hosszabb kapcsolattal úgy gondolom, hogy van kellő tapasztalatom. Eddig senki nem csinált ilyet velem, ezért vagyok tanácstalan. Végül nem írtam neki rá semmit,úgy tettem, mintha nem történt volna semmi. Beszéltünk ma délelőtt is. Ha a holnapi találkozón szóbahozza, akkor meg fogom neki finoman mondani, hogy ez nagyon korai volt és egyébként sem méret alapján választok társat.
2020. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!