Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi célotok van, férfiak?

Figyelt kérdés
Tegnal randiztam egy férfival, nagyon szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk egy kávé+süti mellett. Megbeszéltük a csókkal végződő találka végén, hogy hétfőn ismét találkozunk. Semmilyen szexuális témáról nem beszéltünk, szerintem korai lenne még. Tegnap este mégis csak úgy a semmiből elküldött egy képet az álló péniszéről mellette egy centivel. Nem beszéltünk ilyenekről, nem igazán tudom, hogy kellene lereagáljam. Ha azt írom neki, hogy szép, akkor lehet azt gondolja, hogy a következő találkozón már le is fekszem vele. Ha meg megírom, hogy inkább élőben szerettem volna látni, mikor eljutunk oda, akkor lehet, hogy megsértem.

2020. aug. 23. 08:01
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
94%

Jó sokáig bírta tartani magát. xD

Engem k*rvára kiábrándítana, főleg, ha addig normális volt. De ha téged nem, akkor tök mindegy, mit csinálsz/mondasz, a végén ő úgyis megkapja, amit akar.

2020. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
93%
Végül is a válaszod alapján te így is le fogsz vele feküdni. Szóval tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést. Azért csinálják mert igy is megkapnak nőket ilyen primitív kangorcsos suttyó viselkedessel, ahelyett hogy el lenne küldve francba és elgondolkodna hogy "péniszképet küldök első randin = buktam a csajt" , es nem csinálná többet.
2020. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy biztosan le fogok vele, ahhoz jobban meg kell még ismerjem, hogy ezt eldöntsem. Az eddigi beszélgetéseinkből és a találkozóból egyáltalán nem az jött le, hogy primitív lenne. Azt nem mondom, hogy helyénvaló ez a kép ilyen korai szakaszban, de szerintem páran átestek a ló túloldalára. Egy rossz mondatért vagy egy ilyen képért negszakítani az addig szimpatukus emberrel a kapcsolatot nekem túlzás, mindenki hibázhat.
2020. aug. 23. 09:54
 14/54 anonim ***** válasza:
83%
Megírnám neki, hogy ez még kicsit korai, hogy vegye a lapot. Szó nélkül biztos nem hagynám. De adnék neki mégegy esélyt, lehet tényleg csak kiszállt az agyából a vér és azt se tudta mit csinál. De ezt csak abban az esetben, ha egyébként tényleg nagyon szimpatikus lett volna ezidáig. Ha továbbra is hülye, az úgyis kibukik és akkor viszon’ látásra!
2020. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, ha neked bejön az, ha egy nemrég megismert férfi csak úgy a semmiből küld egy képet a nemi szervéről, hogy így csábítson el, akkor jól van, ismerkedj vele csak tovább.
2020. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
94%

Akkor hajra :D


Ne irjuk neki azt, hogy igy meg ugy szakitsa meg az ismerkedest. Latszik, hogy tapasztalatlan, majd szepen tanul a sajat hibajabol, ha mar masebol nem akar. Hiaba neki a jo tanacs, makacsul ragaszkodik az elkepzelesehez, miszerint a ferfi lenne a herceg a feher lovon. Had csinalja..



Nyilvan nem azzal inditott, hiszen az ilyenek tapasztalatbol tudjak, hogy azzal rogton elugrasztjak a not. Ez a ferfi nem buta, tudja mikent kell jol manipulalni. Szamara is vilagos, hogy a kerdezo mar most fulig belezugott, igy nyeregben erzi magat!


En nem neveznem ezt hibanak vagy egy apro botlasnak! Ez mindossze arra vall, hogy a kerdezo "hercege" valojaban egy kozonseges alak.

2020. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
12%
5# Jó gondolat, én is azt szoktam csinálni, hogy figyelmen kívül hagyom, ha okos, úgyis rájön hogy nagyon nem kellett volna küldenie péniszről képet. Nekem nem nagyon van választásom, mert mindig küldenek, és teljesen normális srácok, szóval nem is értem. Választhatok olyan pasit is aki nem küld, de azok meg valahogy már az elején sem normálisak vagy nincs összhang.
2020. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Nem idealizálom, még bármi lehet ebből. Tapasztalatlan sem vagyok már 28 évesen.
2020. aug. 23. 10:12
 19/54 anonim ***** válasza:
94%

Kéretlenül nem küldünk a másiknak a nemi szervünkről képet! Mert sértő, meg közönséges. Az más, ha meg van beszélve.

Most ezzel akart felvágni, meg levenni a lábadról? Jó eséllyel csak szexet akar.

Amúgy meg valószínűleg ez a "suttyó" a valódi énje, és inkább az első randin játszotta meg magát, hogy normális (mint kb. mindenki).

Na de hát, mint már előttem is írták, te már úgyis eldöntötted, hogy folytatod, szóval mi a kérdés?

2020. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
93%

Pont ezáltal ismerted meg jobban kérdező.


Aki felnőtt férfi létére nem jutott el odáig, hogy ezt mégis miért nem kéne, és ennyire sem tiszteli meg azt a nőt, akivel jól érezte magát és szeretne kapcsolatot kialakitani, hogy nem tolja rögtön a képébe a f**-át és hogy hány cm, azzal vagy gondok vannak odafent a toronyban és emiatt alkalmatlan a párkapcsolatra, vagy nem kapcsolatra akarja a nőt csak dugna egyet és azt puhatolja ki benne van-e a nő.


Más lehetőség szerintem nincs. De majd úgyis meglatod hogy melyik eset áll fent,es tanulsz belőle.


De abban biztos lehetsz, hogy egy olyan intelligens férfi, aki tényleg szeretne szexen kívül is jobban megismerni téged, és tisztel mint nőt és mint embert nem fog a farka méretevel traktalni egy találkozo után.

2020. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!