Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy élőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy élőbe mindent elrontok?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja felvettem egy lányt msnre mert meg akartam ismerni.Msnen tök jól eldumáltunk aztán találkoztunk és nem tudom de nem jött össze.Nem is volt második találkozó.

Miután ez megtörtént elhatároztam h minden lányt bepalizok és felvettem egy párat msnre, de megtetszett egy lány és találkozni akar.kb úgy odavan értem mint mikor az első akart volna velem találkozni.Képeim alapján tetszem neki.De félek h itt is elrontok mindent :/

Egyszerűen nem értek a lányokhoz...

Az a gáz hogy nyálas leszek randikon és nem tudom önmagam adni...


2010. aug. 4. 19:23
 1/7 anonim válasza:
Pedig sokkalta jobb lenne ha önmagad adnád. Próbálj meg ellazulni.
2010. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

velem is sokáig ez volt a gond...

tom h sz*r ötlet, de könnyebb ha iszol egy kicsit.

vagy, összeszeded magad, koncentrálsz, de láthatatlanul... érted?

az is bejöhet (néha), ha hirtelen lekapod :) azzal oldod a feszültséget, persze ha bejön neki :D :D

2010. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ezért ne izgulj:) Tudom hiába mondom,mert úgyis fogsz:D

De az olyan aranyos ha egy fiú egy két dolgot el puskázik a randin,pedig mindegyik 100%osan akar teljesíteni. Szóval ez még be is jön a csajoknak,mert ebből tudják,hogy erdekel téged ő. Ha pedig nem akar második randit akkor nem szereti az ilyen tipusokat, mert azért a belső is számít, lehet jól nézel ki, de ahogy viselkedsz nem mindenkinek jön be, DE Lehet ak most akar találkozni annak épp az jön be , ha afiú egy-kettőt bakizik. Szóval no para:D Sok sikert:D:D:D

Egy lány:P

2010. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Miért te ha nagyon be akartál jönni valakinek nem rontottad el?

Ez így szokott lenni.Még azért is elrontjuk.

De ne törődj vele ha szeret nem érdkeli úgy sem:)

A utolsó előtti:)

Amúgy korod:?

2010. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18
2010. aug. 4. 20:33
 6/7 anonim válasza:
ez nem a te hibád te így születtél de elnézem neked... probáld meg máskor 1x csak össze jön
2010. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb lánynak úgyis azt tetszik ha nyálas vagy,meg vasalod a hajad. Azért mikor találkztok nem kell elcsöpögni:) Inkább hülyéskedj :) Ha dől belőled a f@szság akk nem lesz gond. Velem ugyanez volt. Kihívtam és jött a sok marháskodás és a taknya nyála összefojt a röhögéstől:)

Most járunk szal sztem bejött:) Tedd ezt te is :) Bejön hidd el ha csak nem egy emos világfájdalmas a lány aki nem

nevet semmin :/ Sok szerencsét

2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!