Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal sokat veszekedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal sokat veszekedtünk mostanában, és kb 4 napja már nem veszekszünk, teljesen "hidegen" vagyunk egymás mellett egész nap. Így még jobban elrontok mindent?

Figyelt kérdés
Nem beszélünk, nem bújunk össze, igazából nem csinálunk semmit. Nekem nagyon hiányzik, de nem akarom én beadni a derekam, már megint. viszont azt se engedhetem meg magamak hogy esetleg szétmenjünk mert van egy 3 hós kislányunk és én még mindig nagyon szeretem. csak azt nem tudom igazából hogy szeret-e.
2008. okt. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

beszelj vele, mondd meg neki, hogy hianyzik, akkor is ha ittvan, hianyzik az erintese, a mosolya, stb

nezz a szemébe

a csökönyösség, meg a csakazertis nagyon rossz tud lenni :(

2008. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy rossz, csak az a baj hogy a sok veszekedés miatta van, hazudozik, nem foglalkozik velem, se a lányával, inkább másokkal beszélget, találkozik és tényleg rengeteget hazudik. És nem hiszem hogy nekem kéne eltűrnöm, és megint csak fejet hajtani, nem?
2008. okt. 13. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, de ha nem beszélitek meg a dolgokat csak rosszabb lesz
2008. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez esetben szerintem ertekelned kene a kapcsolatod, hogy nem jobb e egyedul, mint vele.

tudom,hogy szornyen hangzik, de egy gyereknek normalis apa kell, amire ha kulonvaltok, van eselye, ha megtalalod, de igy nincs.

meg azt hiszed nem fogja eszrevenni ezt a viszonyt? hogy apa meg anya nem imadja egymast, nem "puszilkoznak"? ugy erzik az ilyen kis manók a rezgeseket, hogy az valami brutális!

ulj le, es beszeljetek meg, mondd meg neki, hogy te szereted, de ez igy, ebben a formaban nem folytatható, és változások kellenek.

ha nem hajlandó rá, akkor elveszithet.


lehet, hogy elengedte magat, mert azt hiszi, hogy mindenkeppen vele maradsz, barmit megengedhet maganak.

2008. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ebben lehet hogy van valami, már mondtam neki én is nem megszerezni nehéz egy nőt, hanem egy normális kapcsolatot fentartani az.
2008. okt. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!