Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiányom van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányom van és mindent elrontok vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalomhiányos és ezzel nagyon sok gondot okozok a párkapcsolatomban:/

Például:

voltunk strandon ahol ugye sok fürdöruhás lány is van.. vagyis nem ilyen rendes strand meg nem sokan voltak de azért voltak.. és ott voltam a jobbnál jobb alakú és szép lányok:S és egyszerűen olyan rosszul érzem magam h én nekem meg nincsen olyan jó alakom meg nem vagyok szép stb.. és ugye a párom is ott volt és á :S egész végig nagyon undok voltam és alig foglalkoztam vele mert csak arra tudtam koncentrálni h ők milyen jól néznek ki és a barátomnak én nem tudok ilyen szépséget stb nyújtani:( és tökre szomorú volt h így viselkedtem pedig nem állt szándékomban megbántani meg semmi csak egyszerűen nagyon kiborít ez az egész://

és már máskor is voltak hasonlók.

mit tanácsoltok?

bocsi hogy hosszú és köszi a válaszokat:)


2011. máj. 21. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

ha látnék képek, akkor tudnék segíteni, de általában aki önbizalomhiányos el tudja túlozni a te esetedben azt, hogy csúnya, pedig lehet, hogy nem is, pláne, ha a párod beléd szeretett


szóval fel a fejjel, csak nem vagy egy bányarém én rondább vagyok ebben biztos vagyok


önbizalomhiányos emberke

2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a párodnak úgy vagy jó ahogy vagy
2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

jó azért nem a legrondább vagyok de attól még nem tartom magam szépnek :S de most az is a problémám hogy én szeretnék a barátomnak mindig a legjobbat nyújtani és nagyon rossz érzés h ott a sok szép lány és akkor én meg pf:S

2011. máj. 21. 19:59
 4/9 A kérdező kommentje:
meg féltékeny is vagyok nagyon.. szóval ha pl megnézne egy lányt vagy mondja h milyen jól néz ki akkor is az van h nagyon rossz érzés nekem mert tudom hogy sose leszek olyan szép és nem lehet neki olyan szép barátnője:/
2011. máj. 21. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden probléma akkora, amekkorának mi hisszük. Na már most ez a szépségre is igaz. Lehet, hogy te azt hiszed magadról, hogy nem is vagy olyan szép, a többiek viszont annak látnak és ezt még a barátod is alátámasztja, mert neki te vagy a legszebb. Tudom milyen érzés ez, én is próbáltam mindig "szebb" lenni, csak ezzel az a baj, hogy elveszted magad és nem önmagad leszel. Akkor a legszebb valaki, ha belül is boldog, inkább erre törekedj, mert ha más lányok szépségével foglalkozol, az felemészt és amúgy is badarság minden ilyen gondolat.
2011. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát igen:(

köszönöm szépen a választ:)

2011. máj. 21. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőként azt hoznám ide amit az előző válaszadó hogy a barátod nem véletlenül választott téged. A második dolog, hogy mikor vele vagy ne más lányokat nézegess. Minden lány szép a maga módján. Szerintem minden lányban meg lehet találni a szépséget. A barátod remélem udvarol és a bókok csökkentik az önbizalomhiányod majd :) ha elégszer mondja egy idő után elhiszed.
2011. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet h vannak nálad szebb lányok is, de ha a barátod téged szeret, akkor nem hagy el miattuk. Gondolom magadból indulsz ki, mert a legtöbb lány otthagyná a pasiját, ha talál egy jóképűbbet.
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

amugy egyátalán nem magambol indultam ki..xd

2011. máj. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!