Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak az iszonyatos...

Mit csináljak az iszonyatos önbizalom hiányommal?

Figyelt kérdés

Nagyon rondának látom magam,és kövérnek,undorral nézek bele a tükörbe.. Tudom h nem minden a külső,de mégis annyira csúnyának érzem magam h nem tudom magamat jól érezni..

Légyszi segítsetek!*-*


2011. jún. 12. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt önbizalom hiányos időszakom, kineziológus segített.
2011. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
és ezen nem tudsz változtatni?én is voltam már dagi,de akkor is volt önbizalmam.
2011. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég nehéz így segíteni. Valójában csak annyit tudunk, hogy mi a problémád magaddal, de hogy ezek tényleg fenn állnak-e vagy csak te látod így, nem tudjuk.

Kérlek, írd meg, hogy hány éves vagy, hány centi és hány kiló, mit tartasz magadon csúnyának..

Ha gondolod írd meg privát üzenetbe (ha itt nem akarod kiírni), és megpróbálok segíteni neked:)

16L

2011. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14éves vagyok,167centi és 55,5kg.

Köszi mindenkinek.:))

2011. jún. 13. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem is vagy kövér!!! ez a testalkat pont jó.
2011. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom,en annak latom magamat.:/ sokan mondjak h nem vagyok kover,de viszinont van aki meg folyton leducizik meg lehusiz,es tok szarul esik,mert eleve az onbizalmam egyenlo a nullaval es akkor meg retesznek egy lapattal.:(
2011. jún. 13. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
nembaj szard le ki mint mondd :D a adatok alapján nem vagy se husi :( se kövér :D kicsit husi lennél az nem lenne baj mert pont olyan lányokat szeretem :D tudod na az a nem kövér hanem a pont jó van mit fogni Xd
2011. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az adataid alapján nem tűnsz kövérnek


jól megválasztott ruhákban szerintem még a husikásságod is eltűnik, én alacsonyabb vagyok nálad és kövérebb, de megfelelő ruhákban én is vonzóbb vagyok


a beszólogatók egyébként pont azt szeretik ha kétségbe esel félsz tőlük, küld el a k anyjába, vagy még jobb ha kiröhögöd az megdöbbentően hatásos

2011. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!