Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éves a lányom és kb 2...

Egy éves a lányom és kb 2 hete kezdte ezt az iszonyatos hisztit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindenért hátra vágja magát ha beszélek hozzá magyarázni akarom hogy nem szabad akkor ütöget.és hát mint minden embernek nem véges a türelme este fele már nagyon ki vagyok olyan kor általában ott hagyom nem foglalkozok vele (úgy értve ha hisztizik)mit tegyek bántani nem fogom mert az nem megoldás.
2011. okt. 22. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is ilyenkor azt csináltam , otthagytam és átmentem a másik szobába.

Egyrészt kifújtam magam, másrészt meg az esetek 90%ban hallottam, hogy szipogni kezd, majd abbahagyta azt is, és utánam jött, vagy hívott.

Mondjuk kicsit korán kezdi a leányzód, azt azért megemlítem....

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. meggyőződsz arról, hogy gyerekbiztos a szoba, ahol van

2. ott kell hagyni, akár a konyhába, fürdőbe menj ki egy kicsit, vagy át a másik szobába


a hisztit csírájában kell elfojtani, ennek ez a technikája, ilyenkor csak olaj a tűzre, ha elkezdesz magyarázni, azzal ráérsz, ha már lehiggadt, hiszti közben úgysem hallja

2011. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyenkor otthagyom és kb. pár másodperc elteltével már kullog is utánam mintha mi sem történt volna. Ha ilyenkor beszélsz hozzá annál inkább csinálni fogja, mert vevő vagy a műsorra, viszont ha rájön, h nincs néző, akkor a hiszti is értelmét veszti. kitartás!!!
2011. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gönczöl Timi válasza:
Teljesen megértelek az én kislányom 13 honapos és detto ugyan olyan mint a te lányod :)A védönö szerint mi is nagyon hamar elkezdtünk a hisztit de nem tudok mit tenni vele én sem.Az tényleg a legjobb megoldás ha ott hagyod amig tombol mert nincsenek észérvek amik egy ekkora gyereknek használnának.Hidd el én is kiborulok ettöl rendesen de arra gondolok ez is elmulik majd egyszer:))).Volt olyan is amikor már az örület határán álltam,hogy beleraktam az arcom a párnába és orditottam egy nagyot.Ki kell adni a fáradt gözt!!!!!Okosat nem tudtam irni de tudd nem vagy egyedül a problémáddal.
2011. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá kell hagyni, aztán rájön hiába hisztizik, nem érel vele semmit!
2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen szerintem is nagyon korán el kezdte a hisztit de ez azért is van mert a mama mindent meg enged én meg nem!sajnos:(KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT ! BE VÁLT!
2011. okt. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!