Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Önbizalom probléma!? Mit...

Önbizalom probléma!? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyfolytában fogyókúrázom,...csak akkor fogyok, ha nem eszem... a kenyeret teljesen elfejetettem.. így végül lement 2kiló kb... nincs önbizalmam a strandon,... nagy a fenekem!!!...

17/L 175 cm magas 67kg

90>70>100 +,-2cm-rel elmértem:D elég fura testalkatom van.. nem vagyok kibékülve vele... milyen mozgás segítene rendbe hozni az alakomat? hosszútávfutás? Lemenne a mellem? Szerintem az az ideális, ha egy nőnek akkora melle van, mint feneke... csak én gondolom így? Mindenki azt mondja h a nagy fenék tetszik a pasiknak...én egyáltalán nem vagyok kibékülve vele... mit tegyek?


2009. aug. 27. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sportolj valamit, én leginkább az úszást tudom ajánlani. Nem túl megerőltető és mindenhol formáz. Én is fogyókúrázom, emellett heti 3 km-t úszom és van eredménye.


Egyébként a leírtak alapján nem úgy képzellek el, mint akinek fogyókúráznia kellene, szerintem normális a súlyod, szóval csak alakítgass a testeden sporttal.


Azért, mert szerinted nem vagy modellalkatú bombanő, mert van egy kis feneked, még ne utáld magad. Ha kifelé azt mutatod, hogy jól érzed magad, boldog vagy és vidám, senki sem azt fogja nézni, hogy neked a fenekednek nagyobbnak vagy kisebbnek kellene lennie.


Nekem sincs kicsi fenekem -sőt általánosban csúfoltak miatta-, de én azt veszem észre, hogy tetszik a pasiknak.


Én 165 cm vagyok és 62-64 kg.

2009. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem utálom magam, eddig nem szólt még róla egy pasi se... sőt..csak h jó a seggem, de pl barátnőm észrevette:D:D egóm is van rendesen... de a popsim a gyengém... ha valaki beszólna rá... elillanna az önbizalmam:) nekem az a 90~60~90 es méret imponálna..;)
2009. aug. 27. 13:10
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a választ, meg is fogadom...:)
2009. aug. 27. 13:11
 4/6 anonim válasza:
Én nagyon ajánlom a lovaglást,ha nem félsz a lovaktól.Én 170cm magas vagyok,és fél évvel ezelőtt 65 kg voltam.Egy-két alaklom utána már látszott a fogyás.Most,vagyis fél évvel később,54 kg vagyok,3 számmal csökkent a ruhaméretem.Most nyáron nem tudtam járni,és mégsem híztam vissza.Meg is izmosodtam.Én a lovaglást nagyon tudom ajánlani.
2009. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenekelőtt az a legfontosabb, hogy szeresd saját magadat, és fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy - tudom, hogy nagyon nehéz! De nagyon sokminden a fejedben dől el. Ha reggel és este meztelenül a tükörbe nézve nem azt mondogatod magadnak, hogy "utálom magamat", hanem hogy "szeretem magam és jól nézek ki", akkor már egy lépést tettél a cél érdekében: így bármi, amihez hozzáfogsz, legyen az munka, sport, szórakozás, sokkal könnyebben fog menni. Sok sikert az életben, és fel a fejjel!

2009. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,... szeretem a lovakat.. a szomszédba vannak is, apu a múltkor mondta h ha gondolom... lehet h gondolom!:):) és utolsó igazad van, ahogy én látom magam, úgy látnak mások:) Kérdés: -ha én szeretem magam, akkor mindenki szeretni fog?:D
2009. aug. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!