Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Önbizalom hiányos a barátnőm de nagyon

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki hogy szép, ő le rondázza magát, nem kövér még is kövérnek hiszi magát... unom hogy állandóan magát kritizálja...mondhatok neki bármit
2011. jún. 7. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezen csak ő maga tud segiteni..:// hidd el..én is ilyen votlam..barátom mindig modnta h szép vagyok stb..én mindig az ellenkezőjét.. :) de egy idő után rájöttem a dolgokra..:D lehet neki is idő kell csak.. :D
2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Mondd ezt neki

"Hé szívem, tudtad hogy ha rágózol nem fogsz sírni hagymavágás közben?"

"Tényleg, nahát! És ha csak simán sírhatnékom van :c?"

"AKKOR HAGYD ABBA A QRVÁLKODÁST MERT NAGYON UNOM!"

Én ilyenkor amúgy azt szoktam, hogy mondom neki hogy mennyire hülye hogy így gondolja. Vagy csak simán azt mondom neki hogy igen ronda vagy, de ne emlegesd már.

2011. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
örülj neki, nem fog félrelépni
2011. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok,nem tudsz vele mit csinálni,csak annyit,h addig mondogatod neki,h szép,neked ő a legszebb,míg egyszer csak ráébred,h ez tényleg így van:) (ehhez sok idő kell!nem könnyű elhinnie ezt olyannak,aki nem látja magát szépnek!) valamint ne bámuld látványosan a (jó) csajokat,ha vele vagy,és ne dicsérgess más nőket a jelenlétében,mert az csak még mélyebbre taszítja az amúgy is alacsony önbecsülését!

türelem és szép szavak,szeretet!:)

20/L

2011. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond neki el, hogy téged idegesít h folyton kritizálja magát, hiszen számodra ő a legcsodálatosabb, és legszebb nő a világon!
2011. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy a biztos, amit már előttem is írtak: ne dicsérj meg más nőket ha vele vagy és ne is nézz másra :D én is ilyen lány vagyok, és ha megnéz egy nőt mellettem, majd meghalok, olyan szánalmasnak érzem magam.
2011. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.angel ***** válasza:
Pontosan! A barátom eddig folyton bámulta a jó csajokat mellettem az utcán. (Bár, ezt se értem, mert, ha valakit szeretek, eszembe se jut ÍGY ránézni másra.) és mindig nagyon elveszi az önbizalmam, mármint, ha egyáltalán lenne olyan. A lényeg, hogy akkor is mondogasd neki, ha már idegesít! Egy idő után kénytelen lesz rájönni, hogy nem véletlenül vagy vele!
2011. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!