Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalom, hogyan lehet végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom, hogyan lehet végre barátnőm?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem tudok csak szimplán odamenni egy lányhoz,és pl. elkérni a telefonszámát,MSN-jét...

Mások pedig ezt simán megteszik,velem van a baj?

Hogyan tudnák önbizalmat szerezni?


2010. febr. 18. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

mert a válasz ettől is függ

2010. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Önbizalmat nem könnyű szerezni, de ha gondolod szívesen megtanítom, hogy hogyan kell...
2010. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

korod?

am a haverjaidtól elkéred a kiszemelt csaj msn-jét és beszélsz vele

ennyi

vagy órán levelet küldesz neki h msncím? és akkor biztos odaírja h mittudoménki@hotmail.com


ne parázz

2010. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fúú, ez egy örök kérdés néhány embernél. :) Nálam is az volt, amíg rá nem jöttem, hogy milyen hülye vagyok. :) A nőkkel kissé bunkónak kell lenni (de nem kell átesni a ló túloldalára), na meg határozottnak. Nem szeretik a határozatlan, beszari fiúkat, azt meg főleg nem szabad elkövetni, hogy szerelmet vallasz neki, meg elmondod, hogy mennyire szép és aranyos, stb. Erre ráérsz akkor, ha már meghódítottad. A nőknek nem kell az, akiről tudják, hogy könnyen az övék lehet. Ne te fuss utána, hanem érd el, hogy ő fusson teutánad. :) Hajrá!
2010. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az önbizalom szerzéshez csak is gyakorlat kell.Pontosabban minél többet kell csajozni,és 1x csak rájösz h nem is egy bonyolult dolog ez.Ha nem mersz hirtelen ismerkedni,ak csak minél több csajjal haverkodjál,és fokozatosan majd kialakulnak a dolgok.
2010. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akármilyen bosszantó, 00:01-nek igaza van.:D

Én pl. döglenék, ha valaki úgy állítana oda hozzám, h "Felszaladt a szemem a harisnyádon.".:D

De akár gyakorolhatsz is. Még ha félsz is (és bevallom, pasizás céljából én sem merek odamenni a fiúkhoz, de ha infóra van szükségem, semmi nem jelent problémát),de próbálj meg pár szót váltani idegen lányokkal. Pl. mennyi az idő, mikor megy a következő bsuz, merre van a Kis utca. Ha többet kommunikálsz lányokkal, később már nem fogsz görcsölni. De kérlek, és könyörgök, NE az MSN címét kérd el tőle (mert szerintem szánalmas), és a telefonszámát se kunyeráld, adj neki lehetőséget, hogy ő kínálja fel a az elérhetőségét. (Sose indíts úgy, hogy "Hé, teccesz, add má meg a számod, e!"! Beszélgess vele, hogy rájöjjön, mennyire tetszel neki, és, hogy te is megbizonyosodj arról, hogy valóban az eseted.) És ha nem adja, de látod rajta, hogy vevő rád, mondd meg neki, hogy szívesen találkoznál még vele. Aztán majd rájön, hogy mi van. Ha meg nem, akkor kérdezd meg tőle kerek-perec. Ha megadja jó, ha nem, akkor hagyd a francba. A kudarcokat pedig felejtsd el, csak a sikereidre koncentrálj. Sok sikert!;)

22/L

2010. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

13 vagyok

Tudom hogy örök kérdés,de nálam valahogy más...

A lányok inkább barátként tekintenek rám csak azt nem tudom,hogy miért??

2010. febr. 20. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért csak barátként tekintenek rád, mert úgy viselkedsz. Ezek sajnos ilyenek. Ha kedves, rendes, megértő vagy velük, kiváló barát leszel, de pasiként sosem fogsz kelleni. Akkor arra leszel jó, hogy kisírják magukat a válladon, ha pofára ejti őket egy-két menő csávó, akikért annyira odavannak, meg hogy megbeszéljék veled a bizalmas dolgaikat. Ne barátkozz a lányokkal, hanem hódítsd meg őket. Beszélgess velük felszabadultan, ne lássák, hogy félénk vagy, keltsd magabiztos fiú benyomását, érd el, hogy ők akarjanak téged, hogy kíváncsiak legyenek. Meglásd, menni fog. :)


F/23 (ugyanaz, mint a 02.18. 00:01)

2010. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia.én is 13 vagyok és már rájöttem hogy sokáig azért nem volt bnőm mert túl kedves voltam és barátként néztek rám.utána volt egy olyan idő amikor lányokkal nem is barátkoztam de nem is mertem tőlük megkérdezni h járnának-e velem.amíg a szemem előtt haver azt nem mondta egy csajnak (aki csak haverja volt!!!) hogy "gyere adj egy puszit" ÉS MŰKÖDÖTT!innen más volt minden.(:sok sikert.
2010. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rám a fiúk tekintenek barátként, és azért, mert fiúként viselkedek. Idomultam hozzájuk, beolvadtam közéjük, és már azt sem tudom, hogyan kell lányként viselkedni. Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet? Nincs túl sok lány barátod?

előző 22/L

2010. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!