Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy Tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderre, ha csak arcképet rakok ki, a kutya nem ír a párjaim közül?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Újra regisztráltam és tanulva az előző regből, nem raktam ki egész alakosat, hogy elkerüljem azokat, akik szexet akarnak. Szép arcom van, mások elmondása szerint.

De senki nem ír, pedig szerintem normális szöveget írtam ki.Mi lehet a gond? Amikor kint volt egész alakos, folyton ömlöttek az üzenetek. De ezt a felszínes részét most meguntam. És akkor se rakok ki, ha beledöglök... 😅



"Sziasztok,

Alapvetően gyengéd, romantikus kapcsolatot keresek egy kedves, szeretnivaló, intelligens, őszinte férfi személyében. 😍 Minden bújós kiscicának kell legyen gazdija, akinek dorombolhat. 😊🙊🙈 BP.

NO ONS"



2020. júl. 24. 16:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Én a jó pasikkal sem mentem el one night standre. Pedig volt modell meg jóképű erdőmérnök is a párjaim között. De a legjobbat egy átlagos faszival beszélgettem. Vele volt az egyetlen randi megbeszélve fixen, de ő még eltűnt pár nap múlva. És le se mondta a randit csak egyszerűen nem jött el.
2020. júl. 25. 15:39
 32/36 anonim ***** válasza:
31. mintha láttam volna a kérdését itt :DD
2020. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy a jópasikkal a legtöbb komoly kapcsolatot kereső nő elmegy one night standre?
2020. júl. 25. 16:32
 34/36 anonim ***** válasza:
45%

#33 Igen. Ez pontosan olyan, hogy a nőket a füttyögés és az utcai durvább "bókok" csak az építőmunkásoktól bántják a hejjesspasse-ktől nem.


Ha egy csávó Ferrariból füttyent utánad, az bók és jól esik, ha egy útépítő melós, akkor az zaklatás és hestegmítú.

2020. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
68%

Igen azt kérdező, csak a nők+manginák ezt tagadják.


Önmagában az ons-el nem lenne baj(bár van akinek igen), hanem ennek tagadásával és az erről való hazudozással.


Plusz minél jobban néz ki a partner, annál kevésbé védekeznek az emberek.

2020. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
34# ez igy van.😀
2020. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!