Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye vagyok amiért otthagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok amiért otthagytam a csajt? (Kutya miatt)

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap összefutottam véletlen egy ismerősömmel aki nagyon jó, de tenyleg brutál jó nő. Tök jól elbeszélgettünk , felajánlotta hogy igyunk meg valamit a lakásán. Örültem magamnak mert már korábban is flörtölgettünk és most egyértelmű volt hogy szex lesz a dologból, ö is célzott rá rendesen.

Erre felérünk a lakásba, full szép nagy lakás és azt látom hogy két baxott nagy kutya ott van bent , ilyen német juhászfélék vagy mik lehettek hosszu szőrrel az egyik a földön fetrengett a másik meg a kanapérol nézte a tévét:D

Rendesen fenyegetve éreztem magam, iszogattunk kicsit majd azt mondtam dolgozni kell mennem és hazamentem. Nagyon gáz vagyok? Full ijesztőek voltak, utálom a kutyákat a lakásba és kicsit allergiás is vagyok a szőrre. Nem tudtam volna nyugton lenni hogy két nagydarab állat meg ott van mellettem.

De kicsit megbántam mert ilyen jó nőhöz nem nagyon lesz már szerencsém és irtam ma neki, hogy találkozunk e legközelebb, azt mondta nem ér rá... örökre elrontottam?


2020. ápr. 9. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem, én se tűrtem volna el.
2020. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
A kutyák miatt amúgy sem tudtatok volna dugni. A miénk is jönne nyalakodni, ha nem zárnánk ki a szobából 😂😂😂
2020. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2020. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Nőként mondom. Teljesen érthető, ha ijesztőnek találtad őket, vagy ha nem tudod tolerálni ezt. De, szerintem az tisztább ügy lett volna, ha megmondod: figyelj, kellemetlenül érzem magam a kutyáid miatt. És akkor a csaj eldönti, hogy mi a fontosabb az aktuális helyzetben, a kutya kényelme vagy a lehetséges szex. Mert a kutyát addig ki lehet zárni másik szobába, vagy erkélyre.
2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Énis így cselekedtem volna.
2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát másik szobába voltak tehát így a nappaliba nem bent a szobájába. Meg pici erkélye volt szval gondolom megsértődött volna ha azt mondom csukja őket oda. De engem akkor is feszélyezett volna még azt a pohár bort se tudtam feszültségmentesen meginni. Egyszerübben tűnt hazamenni mint leállni vitatkozni hogy most mi legyen..... nem tudom

Bánom kicsit egyáltalán nem is ír vissza már

2020. ápr. 9. 17:07
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Jól tetted.Nagyon betegnek kell lenni hogy valaki kutyát tartson lakásban.
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora luzer vagy xddd
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Vigyázzatok a #8-as válaszolóval. Beteges kutyaimádó, a szó szoros értelmében.
2020. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a gáz hogy nem tudsz kommunikálni és megmondani hogy tartasz a kutyáktól. Valószínűleg nrm lett volna kapcsolat a dologból mert nem fogja feladni a kutyáit de legalább 1) nem sérted meg 2) talán még lehetett is volna valami szex
2020. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!