Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye vagyok amiért otthagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok amiért otthagytam a csajt? (Kutya miatt)

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap összefutottam véletlen egy ismerősömmel aki nagyon jó, de tenyleg brutál jó nő. Tök jól elbeszélgettünk , felajánlotta hogy igyunk meg valamit a lakásán. Örültem magamnak mert már korábban is flörtölgettünk és most egyértelmű volt hogy szex lesz a dologból, ö is célzott rá rendesen.

Erre felérünk a lakásba, full szép nagy lakás és azt látom hogy két baxott nagy kutya ott van bent , ilyen német juhászfélék vagy mik lehettek hosszu szőrrel az egyik a földön fetrengett a másik meg a kanapérol nézte a tévét:D

Rendesen fenyegetve éreztem magam, iszogattunk kicsit majd azt mondtam dolgozni kell mennem és hazamentem. Nagyon gáz vagyok? Full ijesztőek voltak, utálom a kutyákat a lakásba és kicsit allergiás is vagyok a szőrre. Nem tudtam volna nyugton lenni hogy két nagydarab állat meg ott van mellettem.

De kicsit megbántam mert ilyen jó nőhöz nem nagyon lesz már szerencsém és irtam ma neki, hogy találkozunk e legközelebb, azt mondta nem ér rá... örökre elrontottam?


2020. ápr. 9. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kényszerít, hogy vele legyél. Egy ilyen után jogos, hogy nem akr veled lenni.
2020. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, később is zavartak volna a kutyák.
2020. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura, hogy felnőtt ember létedre nem tudod lekommunikálni az érzéseidet.
2020. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne minden pasi hülye, mert nem él minden egyes szex lehetőségével? Nem jött be a környezet, leléptél. Hagyjuk már. Ok. Hát ha nem kedveled a kutyákat, akkor szerintem nem elrontottad, hanem csak hagyd a lányt, keress kutyátlant :)
2020. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán csak balf.. sz, de te tudod.
2020. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#15 hát 2 okból érzem magam nagyon hülyének:

1.: irtó jó nő, sose lesz lehetöségem még egy ilyenhez

2.: lehet tényleg meg kellett volna mondanom mi a gáz nem csak elrohanni. azt mondtam hogy behívtak dolgozni de láttam a fején hogy nagyon furcsán néz rám és nem nagyon hitte el. Ah

2020. ápr. 9. 19:09
 18/20 A kérdező kommentje:
meg amúgy félre ne értsetek nem félek betegesen a kutyáktól. csak ez így sok volt hogy fullos lakás és két nagy lompos kutya ott fetreng és jó nagyok voltak, egyáltalán nem néztek ki barátságosnak. telepeket szoktak az ilyenek őrizni nem lakásban lenni mint a szobakutyák. na mindegy ma még írkáltam neki, próbáltam összeszedni magam de semmi, nem válaszol. hagyom szerintem
2020. ápr. 9. 19:12
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, egy nő férfit akar maga mellé, főleg egy jó nő, nem egy majrés kisfiút.

Ettől függetlenül jól van ez így, nem illettetek volna össze, mert ő kutyás, te meg nem vagy az.

2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, amikor valaki össze-vissza beszél, ahelyett, hogy nyíltan és érthetōen közölje, hogy mi a helyzet..

Nem a kutyák miatt van ez, általában nem kéne így viselkedni bármilyen konfliktus helyzetben, hogy egy hülye kifogással lelépsz.

2020. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!