Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Páromnál van 3 kutya a lakásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál van 3 kutya a lakásban, idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, most össze szeretnénk költözni, a bajom csak annyi, hogy vele lakik 3 kutya. Semmi bajom a kutyákkal, nekünk is van egy otthon de kint az udvaron.

Ha átmegyek hozzá 10 percen belül szőrös leszek és a lakás alapvetően MINDENHOL szőrös, még az ágy is.

Ez engem az őrületbe kerget mert szerintem a kutyának kint a helye, és nagyon irritál, hogy mindenem szőrös. Nem vagyok egy primadonna de néha szeretek csinosan, csajosan öltözni és ez jelen esetben lehetetlen mert ha leülök valahova szőrös lesz mindenem. Nem érzem magam jól így de a férfit nagyon mélyen szeretem.

Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok


2020. ápr. 13. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szokd meg, vagy keress mást.
2020. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Másik férfit kell keresni.
2020. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

És erre két év után jöttél rá?

Megszoksz vagy megszöksz.

2020. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Legalább adja a prémet a csupasz muffodhoz. 😂 No figyelj vdak ide mami. Nem ő a te embered. Én sem viselek el állatot a lakásban. Elég, ha a partner az.
2020. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne költözz oda akkor. Egyébként ha rendszeresen, naponta 2x alaposan kifésülné őket, akkor nem lenne annyira szőrös minden.
2020. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

Jelezd az állatvédőknek! Baromira nem egészséges 3 kutyát bezárva egy lakásban tartani. Egy kuytának is hatalmas élettér kell (+friss levegő, +futkározási lehetőség, stb.), nemhogy háromnak...

Egyébként is jó nagy bűz lehet nála! Én még nem csaholó, nem nyáladzó, nem wc-ző kutyát nem láttam.


Nem költöznék oda, éljen csak a kutyáival tovább.

2020. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Én még sok gusztustalanabb és igenytelenebb embert láttam, mint egy kutya.
2020. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Na a nagy állatvédő #7. válaszolónk is megérkezett. Továbbiakban nem vagyunk rád kíváncsiak!

Kérdező, ez jobb úgysem lesz. Az ilyen emberrel ilyen kérdésben nem tudsz komoromisszumra jutni. Ha családi házban élne nagy kerttel akkoris a lakásban lenne a kutya ami abszolút nem normális. A szag meg a másik, ahogy az egyik válaszoló írta. Hát milyen állapotok lehetnek ott te úristen. Csodálom hogy még nem léptél le.

2020. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
Ja és a helyedben értesíteném az állaédőket.
2020. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
*v
2020. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!