Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Páromnál van 3 kutya a lakásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnál van 3 kutya a lakásban, idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, most össze szeretnénk költözni, a bajom csak annyi, hogy vele lakik 3 kutya. Semmi bajom a kutyákkal, nekünk is van egy otthon de kint az udvaron.

Ha átmegyek hozzá 10 percen belül szőrös leszek és a lakás alapvetően MINDENHOL szőrös, még az ágy is.

Ez engem az őrületbe kerget mert szerintem a kutyának kint a helye, és nagyon irritál, hogy mindenem szőrös. Nem vagyok egy primadonna de néha szeretek csinosan, csajosan öltözni és ez jelen esetben lehetetlen mert ha leülök valahova szőrös lesz mindenem. Nem érzem magam jól így de a férfit nagyon mélyen szeretem.

Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok


2020. ápr. 13. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Ha vagyok neki annyira fontos hogy bérlünk egy házat (kertes házat) ahol kint lehetnek akkor lesz költözés, ha nem akkor nem."

Ezt ő is momdhatná, ha van annyira fontos, akkor elfogadod a kutyákat, hogy benn vannak!

Nem tudom milyen kutyák, hogy foglalkozik velük?

Nekem most nincs kért és lányommal meg 2 kutyával élek (Pincsi, Német juhász). Rendessen le vannak mozgatva és sokat is takarítok! Ágyba nem jöhet fel pl.

Senki kedvéért nem válnék meg tőlük vagy szoktatnám ki végleg őket az udvarra.

Párom szereti őket, van neki is egy kis keverék. Most vettünk házat, ott lesz udvar, de ott is inkább benti kutyák lesznek.

Igy ismerted meg, tudtad mit vállalsz, úgyhogy ahogy írták vagy megszokod vagy keresel olyat aki azonos véleményen van veled.

N27

2020. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem "szőrteleníti őket" nem foglalkozik velük. Nincs bajom a kutyákkal de nála konkrétan MINDEN szőrös, a bugyim is kutyaszőrös lesz ha bebújok aludni az ágyba. Nagyon hosszú szőrű kutyákról van szó. Ha elmegyek fodrászhoz és egy minimális szellő bejön az ablakon akkr tuti már tele van a hajam szőrrel. Fekete zoknim talprésze fehér lesz félig a szőrtől. Én nem azt kérném hogy tegye ki utcára a kutyákat (viccnek is rossz) csak legalább a kertbe.
2020. ápr. 13. 18:24
 23/24 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben vmi kutyaszőr-kefe v furminator v ilyesmi. De hosszúszőrű állatoknál nagyon sokáig tarthat a bundakefélés és mégtovább, mire hatása is lesz... :/
2020. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És erre két év után jössz rá? Mi a jó fenének jöttél vele össze? Az évek óta lakásban lévő kutyák nem lesznek kibszva a kertbe. Max. te.
2020. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!